מאמרים

על הובלות ואובדן מפתחות

ביום שבו אתם מתכוונים לעבור דירה, כבר קבעתם הכל - ארזתם את כל החפצים שלכם, יצרתם קשר עם שירות הובלות אחראי, מקצועי ואמין, לקחתם כמה ימי חופש מהעבודה לטובת המעבר, וכעת נשאר רק לעבור את היום הזה בשלום. אלא שכפי שאתם יודעים, לפי חוק מרפי - אם דבר מה יכול להשתבש - כנראה שהוא ישתבש. יש לא מעט מקרים שבהם דווקא ביום שבו אתם עוברים דירה, בתוך כל הסידורים - אתם מגלים לפתע שהמפתח שלכם לדירה החדשה פשוט נאבד, ואתם לא מצליחים למצוא אותו. אז מה חשוב לעשות במצבים הללו?

קרא עוד >>

שירות אחסון דירה – למי זה מתאים?

חברות המתמחות בענף הלוגיסטיקה והאחסנה מציעות שירות ייחודי המתאים לקהל יעד רחב. במאמר הבא נסביר על אחסון דירה ונבין מי יכול לנצל את היתרונות שלו.

קרא עוד >>

לפני מעבר דירה - איך בוחרים בחברת הובלה המתאימה לכם?

כמעט כל ישראלי מגיע לרגע הזה: הרגע בו הוא עומד לעבור להתגורר בדירה חדשה, ולכן זקוק לשירותיה של חברת הובלות. הנקודה המרכזית שיש להדגיש הוא שבדומה לתחומים מקצועיים אחרים, גם כאן יש הבדלים משמעותיים בין החברות השונות הפועלות בשדה המשחק.

קרא עוד >>

הובלות בתים עם חתולים

החתול הוא חיה טריטוריאלית, כך שהיא מפתחת קשרים חזקים עם סביבתה. כתוצאה מכך, מעבר לבית או דירה חדשה עלולה להיות מצב מורכב עבורה. תכנון מראש של יום ההובלות, יבטיח כי המעבר מבית אחד למשנהו ילך בצורה חלקה. אחרי הכול, יום זה אינו קל לאף אחד, כך שדאגה אחת פחות תוכל להועיל ולייעל את כל התהליך.

קרא עוד >>

הובלות לגיל הזהב

מה הקשיים במעבר דירה והובלה בגיל הזהב?

קרא עוד >>

ארגזי פלסטיק להובלה זהירה

מעבר דירה או עסק מחייבים את בעלי הציוד להיערכות מוקדמת והכנה מראש. ברוב המקרים מדובר במעבר דירה או במעבר מיקום עסק בשל התרחבות: התווספותו של ילד חדש למשפחה או לחילופין מעבר למשרד חדש בשל התפתחותו של העסק – כל אלו מחייבים הכנה מראש ועבודה צפופה יותר בשל המעבר עצמו.


קרא עוד >>

מעבר דירה – כך עושים זאת נכון

למיין, לארוז, להרים, להזיע ולהתעייף – כך עלולה להיראות תקופת מעבר הדירה שלכם אם תחליטו לעבור אותה בכוחות עצמכם. אין ספק, כל מעבר דירה מלווה בתקופה לא פשוטה אם לא מתכננים אותו כהלכה. אז מה עושים? פשוט נעזרים בשירות הנכון. כיום ישנן חברות רבות המתמחות בהעברת דירות והן ילוו אתכם משלב האריזה ועד ההתמקמות במקום החדש. כמה פשוט, כמה נפלא.

קרא עוד >>

הבדלים בין סוגי הובלות

עולם ההובלות הולך ומתפתח ואיתו סוגי ההובלות הקיימות. כיום הובלה היא הרבה יותר מפריקה והעמסה על המשאית וממנה. כיום נוכל למצוא גוון רחב של שירותים בהתאמה לצורך הלקוח ולסוג ההובלה הנדרשת.

קרא עוד >>

חברת שליחויות והפצה במרכז

חברת שליחויות ממלאת תפקיד חשוב בעבודה הסדירה של לא מעט חברות, בלא מעט תחומים. היא נותנת רוח גבית כשהיא מאפשרת לאותן חברות להנות ממגוון שירותים בתחום השליחויות וההפצה ומספקת את השקט הנפשי ואת הידיעה שהמסמכים, החבילות או כל מוצר דיוור אחר מגיע ליעדו בצורה בטוחה ומקצועית, אחראית ויעילה. בנוסף, חברה המספקת בנק של שירותי עזר נוספים בתחום השליחויות נותנת ערך מוסף לשירות שלה ומסייעת אפילו יותר לחברות שאיתן היא עובדת.

קרא עוד >>

מכירת משאית עבור הובלות

אם אחרי שנים שבהן הייתם שכירים החלטתם לעשות שינוי ואתם רוצים להקים עסק קטן של הובלות, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת. ראשית, אתם חייבים להבין שיש הבדל מהותי בין להיות שכירים ובין לנהל עסק עצמאי, ושנית, יש הרבה דברים מבחינת הלוגיסטיקה שאתם צריכים לקחת בחשבון.

קרא עוד >>

כך תשרדו את יום ההובלה - טיפים ליום ההובלה

איך שלא נביט על כל וודאי נסכים עם העובדה כי יום ההובלה מייצג את השלב החשוב ביותר במהלך מעבר דירה ללא כל צל של ספק. חודשים ארוכים של תכנון מגיעים לשיאם ביום ההובלה, בו אנו נדרשים להיות עירניים, מרוכזים ובעלי מוטיבציה.

קרא עוד >>

הובלות לאירועים משפחתיים ועסקיים- על מה מדובר?

אנו נתקלים לא מעט באירועים משפחתיים- כמו חתונה ובר מצווה, וכן באירועים עסקיים מטעם העבודה (השקות מוצר, הרמות כוסית לכבוד חגים, הצלחות עסקיות וכו'). לעיתים לצורך אירועים אלו יש שימוש בהובלות של ציוד שונה מכל הסוגים, לצורך טיפול בצד הלוגיסטי של ארגון האירוע. במאמר זה ננסה לשפוך אור על התחום.

קרא עוד >>

פינוי דירה על ידי חברת הובלות - השלבים המומלצים לפינוי דירה

מאמר העוסק בפירוט השלבים לפינוי דירה באופן מקצועי ויעיל כאשר זה נעשה על ידי חברת הובלות, וטיפים מקצועיים לביצוע פינוי הדירה באופן נכון ללא כאב ראש מיותר. כמו כן מדוע יש צורך בחברת הובלות לביצוע פינוי דירה? כל התשובות בכתבה.

קרא עוד >>

הובלות משרדים: המומחיות שלנו בתחום

בשעה טובה, החלטתם להחליף את כתובת המשרד שלכם. כבר בחרתם משרד חלופי, וכעת אתם מתקדמים לשלב הבא: ביצוע המעבר בפועל. כשאתם מתבוננים על הכמות הגדולה של רהיטים משרדיים, מכשירי חשמל ומסמכים שיש להעביר, אתם מבינים שאין ולו סיכוי קלוש שתעשו זאת בכוחות עצמכם. במילים אחרות: אתם זקוקים לשירותיה של חברת הובלות משרדים.

קרא עוד >>

הובלות קטנות בתוך העיר - למה חשוב לשים לב

הובלות קטנות בתוך העיר - למה חשוב לשים לב...

קרא עוד >>

איך מבצעים הובלות עם מנוף ומתקני הרמה

קרא עוד >>

מה האתגר האמיתי בהובלות מנוף?

אחד האתגרים העומדים בפני אנשים המעוניינים לעבור דירה הם למצוא דרך להוביל את כל החפצים, כך שלא יקרה להם דבר, זאת משום שאנשים חוו תהליך של מעבר דירה בצורה לא נעימה. בפני האתגר הזה ניצבת חברת הובלות המפסקת את שירותי ההובלה ומקביל מציעה לנו דרכים יעילות להעביר את כל החפצים.

קרא עוד >>

מובילים אתכם לביתכם החדש

קרא עוד >>

על שירותי הובלות לסטודנטים בתקופת יולי-אוגוסט

קרא עוד >>

פריקת מכולות לאחר הובלה

קרא עוד >>

הובלות על ידי חברה – בעד ונגד

הובלות מתחלקות למספר סוגים, בעיקר ע"פ גודל התכולה שיש להוביל: הובלות גדולות, קטנות ובינוניות. מיותר לציין, שאין מנוס מהזמנת הובלה גדולה, כמו הובלת דירה למשל במקרים בהם אנו עוברים לדירה חדשה, או מפנים את דירתנו המושכרת לצורך מעבר לשכירות בדירה אחרת. גם לא יהיה מנוס מהובלות בינוניות, כמו למשל הובלה של תכולת המשרד שלנו, כשמדובר במחשב, שולחן משרדי, ארון, קלסרים וכמה כסאות.

קרא עוד >>

חומרי אריזה למעבר דירה

קרא עוד >>

על חדשנות בעולם שירותי ההובלות

העולם שלנו צועד קדימה. כיום כל תחום בחיים שלנו מנוהל על ידי מחשבים. בסופו של דבר יש גם דברים שאי אפשר לעשות דרך המחשב – כך למשל כאשר אנחנו רוצים לעבור דירה אנחנו לא יכולים לעשות זאת בצורה וירטואלית. כל מי שעובר דירה זקוק לשירותי הובלות מקצועיים של חברת הובלות.

קרא עוד >>

מתי משתמשים במחסנים להשכרה?

קרא עוד >>

הגורמים המשפיעים על מחירי שילוח בינלאומי

קרא עוד >>

מציג תוצאות 1 - 25 מתוך 26
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
שם:
טלפון:
דוא''ל: