שירותי אחסנה החל מ-199 ש"ח - הובלות תיק תק

  

הובלות בכל הארץ במחירי מבצע - לחצו כאן


מחפשים שירותי אחסנה? הגעתם למקום הנכון והטוב עבורכם!

שירותי אחסנה בתיק תק- המקום המושלם להובלות במהירות, בקלות ובביטחון!

אנו בשירותי אחסנה בחברת  הובלות תיק תק דואגים לכל צרכי הלקוח ומקפידים תמיד על שירות אמין, מקצועיות צוותנו, עמידה בלוחות זמנים וכמובן – הובלות במהירות ליעד המבוקש תוך ביצוע מקצועי ושמירה על חפציכם!


שירותי אחסנה תיק תק – מה יש לנו להציע?

*4 צוותים זמינים מכל אזור בארץ ולכל אזור.

*שירות אדיב ואמין – תמיד יש עם מי לדבר!

*ניסיון רב שנים של שלל סוגי הובלות...

*שירותי אחסנה במקצועית ובמיומנות.

*מבצעים ומחירים ללא תחרות הכוללים שלל הטבות למזמינים הובלה .

*ציוד שירותי אחסנה ומנופים איכותיים ללא פשרות המבטיחים עבודה איכותית ובטוחה.


שירותי אחסנה תיק תק – אנו מתחייבים לתנאים הטובים ביותר.
מוזמנים כבר עכשיו ליצור קשר להזמנת שירותי אחסנה למקום המבוקש. השירות שלנו כולל הרבה מעבר לשירותי אחסנה מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר... חשוב שתדעו אנו בשירותי אחסנה תיק תק מפנקים את הלקוחות שלנו לא רק בעבודה מהירה ובטוחה אלא גם בתנאי שירות מצוינים!


*מחיר ידוע מראש ללא הפתעות וללא טריקים כך שלא תצטרכו לדאוג, שירותי אחסנה על ידי חברה שתעשה עבורכם את המקסימום!! גם בהובלת דירות כמובן.


*זמינות מקסימלית בהתאם לצורך כולל שירותי אחסנה מהיום להיום או בשעות המוקדמות של הבוקר ובלילה.


*מתחייבים למינימום נזקים, חברת שירותי אחסנה שתעשה עבורכם עבודה חלקה וטובה.


*צפו במבצעים שלנו ותוכלו לקבל הצעה מדהימה עבור שירותי אחסנה מסוגים שונים בהתאם לדרישה שלכם, הובלות גדולות והובלות קטנות!


שירותי אחסנה על ידי חברת הובלות תיק תק מקצועית – אז למה??
הכי חשוב זה לבחור חברת שירותי אחסנה ואריזה בעלת ניסיון והמלצות, רק כך תדעו שבחרתם בטוב ביותר. חברות שירותי אחסנה מאגדות בתוכן צוותים מכל אזור בארץ, כדי לתת מענה לכל דורש וכמובן כדי לתת שירותים כלליים אשר דורשים מעל צוות אחד. חברת הובלות תיק תק מקצועית מבצעת שירותי אחסנה משרדים, שירותי אחסנה בתים, שירותי אחסנה דירות ומגוון עבודות מיוחדות אשר חברת תזדקקו לחברה לשם ביצוען ולכן תוכלו להיות בטוחים ושקטים בכל הנוגע לשירות. כי גם ככה לעבור דירה זה כאב לא קטן, תחסכו בטרטורים מיותרים! צוות שירותי אחסנה רציני השייך לחברת רצינית מבין בכל מה שקשור לציוד וידע לעשות שימוש נכון בו על מנת שלא לגרום לנזקים ועל מנת לבצע עבודה באופן הטוב ביותר עבורכם ועבור חפצי הערך שלכם.


שירותי אחסנה תיק תק – שירות וזמינות ללא פשרות....
חשוב ששירותי אחסנה תהיה על ידי חברת הובלות הוגנת, כי אמינות זה דבר נדיר במדינה שלנו ולא תרצו לשלם יותר מידי סתם או לקבל פחות מכל מה שמגיע לכם בתחום של שירותי אחסנה וכמו ב"יצאת צדיק" צריך מקצועיות, הוגנות ומחיר טוב. נגיע אליכם ונבצע את העבודה באופן יסודי, מקצועי ואיכותי שישאיר לכם טעם טוב במעבר הדירה. ועל שירות שירותי אחסנה מעולה שמקבלים, אף אחד לא אמר שצריך לשלם הרבה כי שירותי אחסנה תיק תק גובה מחירים הוגנים ביותר. מהרגע הראשון אתם יודעים מה מחיר השירות הבסיסי שלנו. השם הוא לא סתם!!! כשמדובר על שירותי אחסנה מדובר על חפצים היקרים לכם ומכיון שלעיתים העובדים נמצאים ללא פיקוח ישיר שלכם אתם תרצו צוות אמין שלא יגרום נזק לדברים יקרי ערך. לכן בחרו בשירותי אחסנה מבית טוב וצוות איכותי ומקצועי – שירותי אחסנה תיק תק. צוות עובדי שירותי אחסנה תיק תק הוא אמין, הגון ותמיד אפשר לסמוך עליו. אנחנו לעולם לא ננצל מצבים מסויימים על מנת לגבות סכומי כסף מופרזים. אנו נותנים שירות שירותי אחסנה ליחידים, חברות, בנקים ומוסדות ממשלתיים, וכל עובד שירותי אחסנה שלנו עבר הכשרה ובעל ניסיון!

שירותי אחסנה מובילים

שירותי אחסנה הם לא דבר של מה בכך! אל תפקידו את הרכוש היקר שלכם בידיים לא מקצועיות. חברת הובלות תיק תק מתמחה במתן שירותי אחסנה איכותיים לכל צורך ועבור כל סוגי הלקוחות. אנו מעמידים לרשותכם מחסנים פרטיים ונוחים בזמינות גבוהה, שבהם תוכלו לאחסן כל מה שתרצו במשך כל תקופה שתבחרו.

לפרטים נוספים דברו איתנו: 072-3361001

מהם הקריטריונים לבחירת שירותי אחסנה נכונים?

·פרטיות – אתם צריכים לקבל מחסן נפרד, שבו יישמרו רק החפצים שלכם, ולאף אחד אחר לא תהיה גישה אליו. אחסנה משותפת היא פתח לצרות ולאובדן רכוש.

·ניקיון – המחסנים צריכים להיות נקיים. ניקיון מקטין סבירות להימצאות מזיקים, שיכולים לפגוע ברכוש שלכם ולהגיע ביחד עם החפצים שלכם למקום המגורים החדש.

·יובש – אסור בשום פנים ואופן שהמחסנים יסבלו מרטיבות, מכיוון שרטיבות פוגעת בצורה חמורה ביותר בכל מה שתשימו במחסן.

·שמירה – המחסנים צריכים להיות ממוקמים במקום שמור, שאליו לא ניתן לפרוץ בקלות.

·אחריות – חשוב ביותר לעבוד עם חברה אחראית, שאפשר לסמוך עליה שתשמור היטב על הרכוש שלכם.

שירותי אחסנה לכולם!

חברת הובלות תיק תק מספקת שירותי אחסנה ללקוחות פרטיים ועסקיים שעוברים משרד או דירה. למעשה, שירותי אחסנה הפכו עם הזמן לחלק בלתי נפרד משירותי הובלה, וזאת בגלל שתאריך העזיבה של הדירה או המשרד לא תמיד משתלב טוב עם התאריך של הכניסה למקום החדש. בפער שבין התאריכים, נכנסים לתמונה שירותי האחסנה. המטרה היא לתת לחפצים בית חם ובטוח, בתקופה שבה הבעלים ממתינים למשרד או לדירה שלהם.

שירות שחשיבותו הולכת ועולה

יותר ויותר משפחות מתקשות לרכוש דירה בשל יוקר המחייה, ולכן אנו ערים למעברים תקופים יחסית בין הדירות השונות. ברגע שהדירה לא בבעלות פרטית, אנשים יכולים ורוצים לעבור דירה לעיתים קרובות יותר. הסטטיסטיקה מלמדת שהצריכה של שירותי אחסנה עולה במקביל עם העלייה בכמות מעברי הדירות. מומלץ במיוחד לעבוד עם חברה אחת בתחום ההובלה והאחסנה, וזאת במטרה לייעל את השירות מבחינה לוגיסטית ולהוריד את המחיר.

אחסנת דירות

אתם עוברים דירה, אבל תאריך העזיבה של הדירה הישנה והכניסה לדירה החדשה אינם חופפים? מתלבטים מה לעשות עם החפצים? יש לנו פתרון מושלם עבורכם – שירותי אחסנת דירות!

רוצים לשמוע פרטים? התקשרו אלינו: 072-3361001

מה אנחנו מציעים?

·מחירים נוחים וידועים מראש

·זמינות גבוהה של המחסנים

·מחסנים נקיים ומתוחזקים היטב

מעניקים לכם קשת פתרונות רחבה

שירותי אחסנת דירות נועדו להשלים את שירותי ההובלות שחברתנו מספקת. אנו פועלים בתחום זמן רב, ולכן ידוע לנו היטב מהם כל הצרכים שלכם במעמד המעבר. קרה לנו לא אחת שפגשנו בלקוחות שהיו צריכים לעבור לדירה חדשה, שתעמוד לרשותם רק בעוד כמה ימים או שבועות, וראינו את המצוקה שהם חוו בעניין אחסנת הרכוש. חלקם העבירו את החפצים להורים לאחסנה זמנית, אחרים, פיצלו את החפצים בין דירות של חברים (מה שייקר משמעותית את עלות ההובלה), אחרים בחרו לשכור מרתפים רעועים, שספק איך החפצים ייצאו משם.

לאור האמור, בחרנו לספק ללקוחותינו שירותי אחסנה יעילים ואיכותיים, הכוללים מחסן פרטי שמתוחזק היטב, ועומד לרשותם באופן מלא במשך כל תקופת ההשכרה. מעבר לזאת, כשלקוח אחד מזמין מאיתנו כמה שירותים (הובלה אל המחסן, תקופת אחסנה והובלה לדירה החדשה), הוא נהנה ממחיר נוח יותר עבור החבילה כולה.

שירות שאין שני לו

חשוב לנו לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש, ולכן אנו בוחרים צוות מקצועי ומנצח, שמלווה אתכם בסבלנות וביעילות, ויודע לבצע כל משימה בזהירות ובמלוא הרגישות. אנחנו ערוכים עם הציוד המתקדם ביותר בתחום ההובלה והאחסנה, ויש לנו יכולת לפתור כל סוגיה.

שירותי אחסנה אצל מקצוענים

כחברה מקצועית, אנו יודעים להתייחס נכון לציוד שלכם. כל הרהיטים, הקרטונים ומוצרי החשמל נעטפים בצורה נכונה, ונשמרים במחסנים יבשים ונקיים. תנאי אחסנה נוחים מאפשרים לכם לקבל את חפצי הערך שלכם בדיוק באותו המצב שבו הכנסתם אותם למחסן. אנו אחראים באופן מלא על הרכוש שלכם, ויודעים לשמור עליו בנאמנות.

יש לכם שאלה בתחום אחסנת דירות? אנו נשמח לענות עליה! אנו מעמידים לרשותכם מחסנים טובים בזמינות גבוהה, אפילו מהיום להיום, ונותנים בית חם לחפצים שלכם, עד שיוכלו לחזור ביחד איתכם הביתה. למידע חייגו: 072-3361001.

אחסון

מה תרצו לאחסן? את הספה הישנה של אימא, שצריכה להיכנס לדירה השכורה שלכם, שמתפנה בעוד חודשיים? את התכולה של המשרד, כדי שלא תיפגע כל עוד אתם מחפשים משרד חדש, או את כל הדירה, כל עוד אתם ממתינים לדירה החדשה שלכם?

אנו נאחסן עבורכם את כל אלו ובעצם כל מה שתרצו!

לקבלת הצעת מחיר לאחסון נכון, חייגו אלינו: 072-3361001

מהו אחסון נכון?

·אחסון במחסן נפרד, שהמפתח אליו נמצא רק אצלכם.

·מחסנים יבשים, שלא סובלים מרטיבות.

·מחסנים נקיים, שלא פוגעים בחפצים שלכם.

·אריזה נכונה של כל מה שאתם מאחסנים.

·החשוב מכל – עבודה עם חברה מקצועית בתחום האחסנה!

חברת תיק תק הובלות יודעת להגיש לכם את השירותים הטובים ביותר בדיוק בזמן שדרוש לכם.

אריזה נכונה לפני אחסון

אחסון במחסן מניח שהחפצים שלכם לא יהיו בשימוש בתקופה מסוימת, ולכן שמירה נכונה על תקינותם וכשירותם לשימוש מחייבת עטיפה נכונה ואחסנה תקינה. העטיפה תמנע פגיעות במוצר עצמו הן בשלב שהוא עובר אל המחסן והן כשהוא מועבר ממנו. מעבר לזאת, אם תיווצר בעיה של רטיבות, מזיקים או כל בעיה אחרת, המוצר יהיה מוגן טוב כשהוא באריזה.

כשאנו מספקים לכם שירותי הובלות, אנו דואגים לארוז את כל המוצרים בצורה נכונה ואיכותית. אם ההובלה היא לא לבית החדש אלא למחסן שלנו, מובטח לכם שהחפצים שלכם ייארזו כנדרש ויישמרו היטב.

מעבר לזאת, חשוב לא רק לארוז נכון את החפצים, אלא גם להניח אותם בצורה האופטימלית במחסן עצמו, כדי שלא ייפלו או יוזזו בטעות.

אחסון בחברה שאפשר לסמוך עליה

כחברה ותיקה בענף ההובלות והאחסנה, יש לנו את כל הידע שדרוש לנו כדי לספק לכם שירותי אחסנה נכונים. אנו יודעים איך לארוז נכון את החפצים שלכם, ואיך לאחסן אותם בבטחה. מעבר לזאת, אנו מעמידים לרשותכם מחסנים נקיים, מתוחזקים היטב ויבשים, שבהם החפצים שלכם ימתינו לכם בבטחה. המחסנים פרטיים, ורק לכם יש מפתח כדי לפתוח אותם.


לשירותי אחסנה על ידי חברת הובלות תיק תק מקצועית עם הצעת מחיר במיוחד בשבילכם צרו קשר 072-3361001
שירותי אחסנה תיק תק – הציוד שלכם בידיים שלנו, הכול לטובה. לכל שירותי האחסנה התקשרו עכשיו!


  

שם:
טלפון:
דוא''ל: