שירותי הובלה

“לבחור את האדם המתאים לביצוע העבודה” זו לא עוד קלישאה. כלל זה הוא המפתח לקבלת שירותי הובלה מקצועיים לכל זמן וצורך, על ידי גיוס המובילים הטובים ביותר למשימה החשובה מכל – התכולה האישית שלכם. החל משימוש בציוד ברמה גבוהה כמו נייר אריזה חזק, ראצ’טים ואפילו מנוף במידת הצורך ועד הנחת התכולה במקומה החדש בשלמות וללא גרימת נזקים – כל חברה בתחום ההובלות חייבת ללוות אתכם שלב אחר שלב תוך זהירות ומחשבה קפדנית מראש על מהלך ביצוע העבודה, ללא סייגים ומתוך שקיפות וכנות לכל לקוח.

שירותי הובלה מכל סוג

הדבר המרכזי שמנחה את החברה המעניקה שירותי הובלה לדיירים, עסקים וחברות הוא רגישות. על המובילים להקדיש תשומת לב רבה לכל שלבי העבודה והחפצים – גדולים וקטנים כאחד ולהימנע מנזקים, שברים ושריטות. עבודת ההובלה כרוכה גם בשמירה מיטבית על המבנה הפרטי או הציבורי שבו היא פועלת, על הריצוף, חדרי המדרגות, המעלית והמבואות. צוות הובלות רגיש ואכפתי יקפיד על מילוי כל הנחיות ודרישות בעלי הבית ויתייחס באופן אישי לכל בקשה ופנייה על מנת לבצע את ההובלה בשלמות, ללא תקלות מיותרות או אי הבנות.

גמישות – המפתח להובלה מושלמת

כחלק ממערך קבלת השירות הטוב והמקצועי ביותר, חייבת חברת שירותי הובלה אותה אתם שוכרים לגלות גמישות וזמינות גבוהים מהרגיל ולעמוד לצידכם גם בשעה פחות נוחה, בתאריך מסוים לדרישתכם או אפילו בהגעה ספונטנית ככל הניתן. גמישות היא תנאי בסיסי שבלעדיו תתקשו להגדיר את מועד סיום המעבר במדויק ולנשום לרווחה לאחר שכל החפצים הגיעו אליכם בשלום. אם ברשותכם חפץ מאסיבי הדורש העתקת מקום בצורה מיוחדת כמו פסנתר, ריהוט גן גדול ושביר או אפילו פריט אומנות יקר ערך, ניתן להסיע אותם בנפרד תוך השגחה קפדנית ומניעת חבלות ואף שימוש באמצעים מכאניים חיוניים במידת הצורך. חברת הובלות המכבדת את לקוחותיה, אף דוגלת ביצירת מקדם ביטחון זמן עד למינימום האפשרי כדי לקצר את כל משך המעבר.

כחלק ממתן שירותי הובלה יעילים ומושלמים, תוכלו להוסיף גם פתרונות אריזה ופריקה של כל התכולה ובכך למנוע את כל ההתעסקות, גרירת הרהיטים ממקום למקום והנחת הפריטים במקומם החדש. באופן זה, תוכלו לקבל את ביתכם מאורגן ומסודר לגמרי, נטול קרטונים וניירות אריזה. חברת תיק תק הובלות מתחייבת לטווחי הגעה קצרים ולמחיר ידוע מראש – ללא שינויים. אתם מוזמנים להתרשם מההמלצות הרבות עלינו ולהיווכח בעצמכם, שאנו בדיוק האנשים המתאימים שדרושים לכם כדי לבצע את העבודה בדרך מהירה, בטוחה ואיכותית במיוחד.

שירותי הובלה בכל הארץ

 

Enter your keyword