שירותי אחסנה

מחפשים שירותי אחסנה מעולים אצל המקצוענים בתחום? הגעתם למקום הנכון! שירותי אחסנת החפצים והריהוט של תיק תק הובלות יבצעו עבורכם הובלה ואחסון מהירים ובטוחים, תוך שמירה מלאה בכל זמן נתון על החפצים.

* זמינות מקסימלית של שירותי אחסנה מהיום להיום

* שירות אדיב, אמין ומקצועי לכל לקוח

* מבצעים ומחירים ללא תחרות – כולל הטבות למזמינים הובלה בנוסף

* ניסיון מקצועי רב שנים בתחום האחסנה

למה להשתמש בשירותי האחסנה של תיק תק הובלות?

שירותי אחסנה של תכולה וריהוט הפכו עם הזמן לחלק בלתי נפרד ממכלול שירותי ההובלה, פעמים רבות בגלל פער תאריכים בין העזיבה והכניסה אל דירה חדשה או משרד או בעקבות שליחות ממושכת לחו”ל. המטרה היא להעניק לכל התכולה בית זמני מוגן ובטוח, בעוד שאתם ממתינים לכניסה המיועדת או השיבה ארצה. אנו מתמחים בתחומי ההובלה והאחסנה כאחד ומציעים לכם את הפיתרון הלוגיסטי המושלם: שינוע, אחסון והובלה תחת אותה החברה ובמחיר אחיד ללא תחרות.

כלל המחסנים שברשותנו הינם בזמינות גבוהה גם מעכשיו לעכשיו, נקיים ומתוחזקים היטב. תוכלו להציב בהם את כלל התכולה הרצויה לתקופת הזמן הדרושה לכם. הצוות המקצועי שלנו ילווה את כל תהליך השינוע אל מקום האחסון וממנו אל ביתכם החדש במסירות רבה, במקצועיות ובמלוא הרגישות, ללא נזקים. כחברה מקצועית ומובילה בתחום, אנו יודעים איך להתייחס נכון לכלל התכולה ולעטוף את הכל היטב במחסנים יבשים ונקיים. אנו אחראים באופן מלא לרכוש שלכם ושומרים עליו בנאמנות.

אנו מעניקים לכל לקוח שירותי אחסנה במיקום נפרד, שהמפתח אליו נמצא אך ורק אצלכם! אנו מניחים שכלל החפצים לא יהיו בשימוש למשך תקופת זמן מסוימת ולכן מבצעים שמירה מלאה ונכונה על תקינותם וכשירותם להמשך הדרך, באמצעות עטיפה ואריזה נכונה ואחסון במקום יבש ללא רטיבות, תוך הנחת החפצים בפנים באופן מקצועי ומחושב, על מנת שדבר לא יפול או יחליק ממקומו.

כך תבחרו שירותי אחסנה נכונים:

פרטיות – דרוש לכם מחסן אישי שבו נמצאים החפצים שלכם בלבד וללא מתן גישה לאנשים אחרים.

ניקיון – על המחסן להיות נקי כך שתקטן הסבירות להימצאות מזיקים בתוך האריזות או לידם.

יובש – אסור שהמחסנים יסבלו מרטיבות או עובש העלולים להזיק לכל פריט הנמצא בתוך המחסן.

שמירה – אחסון התכולה שלכם חייב להתבצע במקום שמור שלא ניתן לפרוץ אליו.

אחריות – בחרו בחברה מקצועית בעלת שם והמלצות, שניתן לסמוך על שירותיה ושתגן היטב על כל הרכוש שלכם.

שירותי אחסנה

 

 

Enter your keyword