קצת עלינו – חברת הובלות

חברת הובלות היא כנראה הדבר היחידי במסגרת העברת הדירה, המשרד, החברה או הריהוט החדש שהזמנתם שאתם לא שולטים בו באופן פיזי. אם עד עכשיו יכולתם לנקות, לארוז ולנהל משא ומתן מרשים מול בעלי הדירה החדשים שלכם – עכשיו כל שנותר הוא להזמין חברת הובלות ולהעניק לה את המושכות בכל מה שקשור להעברת התכולה. על כן החברה שלוקחת את המושכות האלו, זאת שאתם בוחרים בסופו של דבר, חייבת להיות אמינה, שירותית ונגישה מאוד לכל הצרכים האישיים שלכם.

מעטפת ביטחון לכל ביצוע המעבר

מוביל מקצועי ידע לשאול אתכם כבר מהרגע הראשון את כל הפרטים החשובים: האם התכולה נמצאת בקרקע או במבנה קומות? האם ישנם איסורי חניה בקרבת המבנה או שקיימת חניה פרטית? פרטים אלו יכולים לתרום לצוות חברת הובלות במיפוי השטח ותכנון ביצוע ההובלה מראש באופן יעיל, למפות את סדר עליית החפצים והריהוט למשאית ולהקצות צוות מקצועי ומיומן למשימה לפי כמות האנשים הדרושה. אם אתם בעלי משרד ועסוקים עד מעל לראש או שפשוט מעדיפים למסור גם את מלאכת האריזה לצוות שיבצע אותה בזמן קצר במיוחד – תוכלו לשלב זאת במסגרת ההובלה ובכך לחסוך זמן רב והתעסקות מיותרת במציאת קרטונים, עיטוף, סימון וכמובן המתנה מרגע סיום האריזה ועד מועד ההובלה. חברת הובלות איכותית ושירותית תדע לספק לכם את מכלול השירותים הדרוש לכם לביצוע המעבר בראש שקט ולכן כל חברה המתמחה גם בפיתרונות עבור המעבר עצמו ולא רק בביצוע ההובלה, תהיה שווה לכם שקט נפשי רב וביטחון מלא לשלום התכולה שלכם.

חברת הובלות עם הוגנות מלאה לכם ולתכולה שלכם

מעבר לניסיון הרב שצברנו באינספור הובלות, אנו חברת תיק תק הובלות דוגלים גם ברמת שירות גבוהה במיוחד, מחיר הוגן ומשתלם לכל לקוח, אדיבות ומקצועיות לכל אדם המסתייע בנו. הזמינות שלנו הינה מיידית וחברתנו מבצעת הובלה מלאה, פירוק והרכבה תוך טווח זמנים קצר על ידי שימוש בצוות עובדים מוכשר למלאכת ההובלה, נשיאת החפצים והריהוט וקשירתם הבטוחה על ידי ציוד איכותי ברמה גבוהה בתוך משאית ההובלות. גם אם אתם נמצאים בשכונה צפופה, בדירה הממוקמת בקומה גבוהה או באזור בעל מצוקת חניה, דרוש לכם מוביל מקצועי המכיר את טכניקות ההובלה השונות ומסוגל להעביר את התכולה שלכם במהירות אל המשכן החדש, ללא גרימת נזקים לחפצים או המקום.

למידה נוסף, צרו קשר

 

Enter your keyword