פתרונות אריזה

אנו יודעים עד כמה חשוב לכם לשמור היטב על כל התכולה שלכם בעת המעבר. לכן אנחנו בחברת תיק תק הובלות מציעים לא רק הובלות מעולות, אלא גם פתרונות אריזה לכל החפצים, הרהיטים הכבדים והתכולה השבירה – כך שהם יגיעו בשלמות מוחלטת וללא כל נזקים אל היעד החדש!

למה לכם להתעסק עם מלאכת האריזה הארוכה והמאומצת? במקום לסחוב הביתה חצי מהקרטונייה, לעטוף, לסמן ולרכז – צוות האריזה שלנו יגיע אליכם, מלווה בשלל אמצעי אריזה  לכל פריט וחפץ – מגדול עד קטן ובאמצעות ידע מקצועי וניסיון רבים יבצע אריזה מושלמת לכל התכולה ומשם – אל המשאית שתניח הכל ביעד החדש.

פתרונות אריזה – למי זה מיועד?

יש אנשים שעבורם לארוז את כל תכולת הבית היא סוג של הנאה. אתם ממיינים את כל המוצרים, מתרפקים על הפריטים שכבר כמעט שכחתם שקיימים, בוחרים מה נכנס ולאן ויודעים לסווג בכוחות עצמכם את הארגזים ולסמן אותם בהתאמה. אך לצערנו, לא כולם מסוגלים לעשות זאת בהנאה. קשישים או בעלי מוגבלות פיזית העוברים דירה זקוקים לעזרה רבה במלאכה מתוך התחשבות מלאה לרכוש וביצוע עבודה אמינה ומהירה ללא דופי. גם אנשים בעלי קריירה אינטנסיבית או משפחות מרובות ילדים מתקשים פעמים רבות לעמוד בלוח הזמנים של פינוי הדירה וזקוקים לחברה מקצועית שספק לכם פתרונות אריזה מהירים וטובים.

לכל סיר יש מכסה ולכל פריט אריזה משלו

פתרונות אריזה הנמצאים כיום בשוק, מתאימים לכל תכולת הבית או העסק, כך שהם מורכבים באופן מסוים שלא רק מקל על האריזה והפריקה – אלא שומר היטב על המוצרים הנמצאים בפנים בעת ההובלה. גם ציוד כבד ומאסיבי כמו מכונות כביסה, מקררים ומזנונים סלוניים יכולים לקבל כעת אריזה גדולה משלהם שתסופק לכם על ידי חברת ההובלות המקצועית, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שכלל החפצים יגיעו ללא נזקים אל הממלכה החדשה שלכם. גם ציוד רגיש שעלול להינזק בקלות כתוצאה מהמעבר כמו מחשב נייד או מחשב נייח, טלוויזיה ובכלל דברי זכוכית שבירים למיניהם, ייעטפו לפני בנייר בועות (פצפצים) שהאורזים המסורים ידאגו להכין איתם מראש. כל התכולה נארזת בצורה הרמטית ככל הניתן ומתבצעת מחשבה רבה על סדר כניסת הפריטים לתוך משאית ההובלות, על מנת שאף קרטון לא יימחץ או יישאר בחוץ.

חברת תיק תק הובלות מתמחה מזה שנים רבות במגוון פתרונות אריזה ושירותי אריזה מהירים ויעילים לכל מעבר! פנו אלינו כבר עכשיו ותיהנו משירות אדיב ומקצועי, חיסכון בזמן ומחירים ללא תחרות.

פתרונות אריזה להובלה

 

Enter your keyword