המלצות

           
          

 

הובלות תיק תק מספקים שירותי הובלות בתיק תק למגוון לקוחות. בעמוד זה תוכלו לקרוא תמצית מההמלצות עלינו. מאנשים פרטיים שנזקקו לשירותינו, ממוסדות ציבוריים וחברות גדולות להם אנו מספקים שירותי הובלות. אנו מקווים שגם אתם תצטרפו למעגל לקוחותינו הרחב והמרוצה ושנזכה לתת לכם שירות הובלות בצורה הטובה ביותר! צרו קשר עכשיו להובלות תיק תק ולא תצטערו!  072-3361001

 

“הובלה של רהיטים בתוך רחובות כולל שלוש נקודות איסוף. היה נהדר ומקצועי!! הגיעו בזמן, היו יעילים, מקצועיים, עשו הכל בשקט. ואפילו שההובלה לא כללה באריזתם של הרהיטים, העובדים המיומנים עזרו וסייעו בכל מה שהיה צריך לעטוף – ביצעו עטיפה של מיטה!!!!. היו אדיבים וחביבים. אני ממליצה בחום לכל מי שצריך הובלה של דברים.

וללא ספק אזמין אותם בפעם הבאה שאצטרך!”

דורית אמירוב
“במסגרת עבודתי אני מכיר הרבה אנשים, ולכולם אני ממליץ על חברת ההובלות תיק תק. ביצעו את העבודה שלהם על הצד הטוב יותר. תוך זמן קצר לאחר השיחה, קיבלתי הצעת מחיר למייל. באותו יום כבר הגיעו אנשי צוות חברת ההובלה לבדוק דרכי גישה.
עבודה מאוד מקצועית, הן בהובלה והן באריזה שלפני כן. כל הכבוד!”
מירה אהרון
“חברת הובלות תיק תק ביצעו הובלת  דירה בעבורינו מלוד לרמת גן. יש לציין כי ההעברה בוצעה במקצועיות, ובתכנון מטורף וקפדני, במסירות ובתשומת לב לכלל הרהיטים וזאת מבלי שאמרתנו להם ליש  לשמור על הרהיטים. גם הנהגים התנהגו בצורה מקצועיות ונהגו בזהירות רבה וללא לחץ כל הדרך. אני רוצה להודות באופן אישי לאיש הקשר, שמשיחה הראשונה ועד להובלה עצמה, תמיד היה זמין ומוכן לשינויי תאריך כאלה ואחרים. תמיד התנהג בצורה חביבה ונחמדה. אז תודה רבה, המשיכו כך.”
יוסי כהן
“חברת הובלות תיק תק- כל הכבוד!
במציאות כמו שלנו- של היום- כל הארץ מלאה בחברות ועסקים שלא שמים את הלקוח שמרכז ולהיפך מחפשים רק איך לגנוב אותו.
בהתחלה חששתי לשכור חברת הובלות שאינני מכירף אך עם ניסיון מר של חברת ההובלות הקודמת, החלטתי לנסות את מזלי.
והופתעתי. לטובה. סוף סוף אנשים הוגנים. לאורך הדרך נראה כי טובת הלקוח חשובה מאוד וגם המחירים מאוד הוגנים. מחיר סביר והגיוני, אפילו.
אז תודה שהחזרתם לי את האמון בחברות הובלה. יום טוב.”
דניאל פורת
“מעבר דירה גם ככה מלחיץ בפני עצמו. חברת הובלות טובה יכולה להקל מאוד על המעבר. וכך היה.
במקצועיות, מיומנות והמהירות, יש לציין. תיק תק עשו את עובדת נאמנה ועל כך אני מודה.
תודה שחסכתם לי כאב ראש נוסף, וחסכתם דיבורים מיותרים על מחירים ושטויות.
מלכתחילה סוכם על מחיר ועל השירות תמורתו. וללא סייגים הכל בוצע על הצד הטוב ביותר.
יישר כוח!”
רחל אלמה
“הרגשתי צורך לכתוב המלצה למרות שההובלה הייתה קצרה של רהיט אחד. תודה על המקצועיות והזמינות המידיית.”
שרון אינימר
“חשוב לבדוק שלחברת הובלות יש ביטוח כמו שצריך ולא סתם זורקים מחירים לא הגיוניים. חברת הובלות תיק תק מציעה מחיר והרהיטים זוכים לטיפול מסור!!!
חברה מקצועית וממליצה לכל חבריי ומכריי.”
טל ארביב
“הובלה טובה מאוד. הייתי חייב הובלה מהיום למחר והם סיפקו את השירות על הצד הטוב ביותר. הציעו הצעת מחיר תוך ממש שעה והכל סוכם מראש וללא הפתעות. עזרתם לי מאוד!!”
שלמה אורבך
 

Enter your keyword