מובילים במרכז – כך תבחרו בחברה המתאימה

מובילים במרכז – כך תבחרו בחברה המתאימה

להזמין שירות הובלות זה כמו להזמין “מנה בהפתעה” במסעדה. אתם לא באמת יכולים לדעת מה זה מכיל ומהו הסיכוי שזה יהיה טעים ועונה על הציפיות והטעם האישיים שלכם. בקיצור – אתם עומדים לשלם על שירות שאתם לא יכולים לדעת בוודאות שאתם כן מעוניינים בו. אך במקרה של הובלת דירה, למעשה אין לכם הרבה ברירות. את הרכב שלכם לא תוכלו להעמיס בכל הציוד הכבד ואת מלאכת הסחיבה רק אדם מיומן באמת יכול לבצע. תוסיפו לכך גם את התובנות המקצועיות שיש לכל מוביל אחרי שנים של ניסיון בסחיבת ארגזים במדרגות ונסיעה בתוואי הדרך העירוני הסבוך ותקבלו סוג של שירות שבין אם אתם אוהבים את זה או לא – אין לכם שום אפשרות לעבור דירה בלעדיו.

מובילים במרכז – מאפיינים חשובים

ישנן חברות רבות של מובילים במרכז הארץ, שכמעט ונאבקות זו בזו על הזכות להוביל לכם את הדירה. בעוד שמצוקת הדיור נראית לנו כדבר שמקפיא את כולם מלעבור למקום מגורים חדש, כל מוביל המבצע הובלת דירה ישמח לספר לכם על היקף העבודה הצפוף והאינטנסיבי וכמובן על הביקוש הגדול. בקיצור – הובלות מתרחשות ללא הפסקה, בכל זמן ומקום, בלי שום קשר לתנאי השוק המשתנים. אז מה בכל זאת שונה? טיב החברה המעניקה לכם את השירות. ולמרות כל שלטי הפרסומת באיילון והשליטה של גוש המרכז בנתח רב משוק הפרסום כיום בישראל – עדיין חברה טובה של מובילים במרכז תיחשב לכזו שממליצים עליה מפה לאוזן. רק אנשים שקיבלו את אותה “מנה בהפתעה” יוכלו באמת להעיד שהיא בסדר וכדאי ושווה לנסות אותה. לכן לכל חברות ההובלות יש רצון עז לשמור על שמן ועיסוקן, מבלי לאבד מנתח העבודה האישי. איך עושים זאת?

זה לא משנה אם אתם מעוניינים להזמין הובלה קטנה או גדולה – על המובילים (או לפחות הגורם האחראי שאתם משוחחים איתו בטלפון) להישמע מספיק מקצועי ושירותי על מנת שתוכלו להמשיך איתו לשלב הבא.

כך עושים את זה נכון

הפקטור הראשון הוא כמובן המחיר הנמסר לכם טלפונית. ולמעבר מכאן אל השלב הבא תידרשו למספר טלפונים ובירורי מחירים. אל תתקדמו עם הזול מכולם וגם לא עם היקר מכולם, אלא אך ורק עם זה שהותיר עליכם את הרושם האמין, הסבלני, הקשוב והאדיב ביותר. יצא שהוא הזול מכולם? זה כמובן הבונוס! לאחר מכן, רצוי לוודא שהמוביל שלכם מכיר היטב את אזורי המגורים השונים – הישן והחדש או לפחות מבצע עמם היכרות מקדימה על מנת להיערך בהתאם לתנאי השטח. אזור המרכז כולל אינספור רחובות צרים, חד סטריים או שלטי איסור חנייה וכניסה, שכל חברת מובילים במרכז חייבת להכיר ולהתמודד עמם. לפי שאלות ענייניות של המוביל תוכלו לדעת האם הוא מתמצא באזורכם ולתת בו יותר אמון. אם ברשותכם הובלה גדולה הכוללת חפצים כבדים שיש להוריד מגרם מדרגות צר או חפצים עדינים ושבירים, העלו זאת בשיחה ותנו למוביל לשתף אתכם בפתרונות המקצועיים שברשותו: מנוף להורדת ציוד כבד או עיטוף וכבלי נשיאה מיוחדים שברשותו. וודאו שהמוביל מעלה את אמצעים אלה בשיחה על מנת שתהיו בטוחים שהם ברשותו. זה עדיף מאשר לשאול “האם יש לך כבלי קשירה?” ולקבל את התשובה הצפויה אך בלתי מחייבת בעליל – “כן”.
בכל מצב שבו אתם צריכים מובילים במרכז, חשוב לעבוד ע”פ המלצות מכרים, היצמדו לתעריף המחירים הסטנדרטי ושאלו את כל השאלות. המוביל אמור לענות בפירוט, בתשובות ענייניות ומקצועיות וכן לבצע עבורכם הובלה חלקה, מהירה וללא נזקים. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Related Posts

 

Enter your keyword