חברת הובלות מומלצת

חברת הובלות מומלצת

מחפשים חברת הובלות מומלצת? ישנם מספר קריטריונים אשר יסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה: החל מאזורי שירות רחבים, ניסיון רב בהובלות משרדים ודירות ואך שירותי אחסנה – חברת הובלות תיק תק מציעה את השירותים הללו תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה וללא פשרות. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

חברת הובלות מומלצת: נקודות חשובות

מתכננים לעבור לדירה חדשה וגדולה? החברה מתרחבת ומצאתם חלל חדש שיאכלס אותה? תהליך הובלה הינו פרויקט מורכב. עם זאת, ניתן לבצע אותו היטב. כיצד? תוך שיתוף פעולה עם חברת הובלות מקצועית. בין אם קיבלתם המלצות מהסביבה הקרובה ובין אם התרשמתם לטובה מהדף העסקי של חברת ההובלה, יש לשוחח עם נציגיה על מספר נקודות חשובות:

  • סוג ההובלה – חוזה השכירות עבור הדירה הסתיים? מעוניינים להעביר את תכולת המשרד לכתובת חדשה? כך או כך, כאשר אתם מדברים עם חברת ההובלות, מומלץ להסביר להם באילו חפצים מדובר, האם נדרש מנוף כדי להוריד את החפצים הכבדים ומהי הכתובת החדשה אליה תרצו להעביר את הציוד.
  • שירותי אחסון – נוצר פער בין תאריך עזיבת הדירה לבין הכניסה לדיר החדשה? מתכננים לעזור את הדירה הנוכחית ולטייל זמן רב בחו”ל? שירותי אחסנה מיועדים למגוון רחב של לקוחות, ומשמשים בתור בית זמני ובטוח בו החפצים יקרי הערך שלכם ישמרו היטב.
  • מחיר – מחיר ההובלה מתבסס על מספר גורמים מרכזיים: מהו המרחק הגאוגרפי אותו חברת ההובלה צריכה לנסוע? האם מדובר בהובלה קטנה או שמא מדובר בהובלת דירה? האם צריך להיעזר במנוף לצורך הורדת חפצים מקומה גבוהה? היבטים אלו ועוד יסייעו לכם לקבוע את מחיר ההובלה באופן ההוגן ביותר

 

מקצועיות היא לא מילה גסה

ניתן להוביל דירה או משרד במקצועיות – על ידי המומחים: חברת תיק תק הובלות. אנו מציעים פתרונות הובלה מתקדמים, אמינים ואיכותיים. בין אם מדובר בהובלת משרד או דירה, צוות המובילים שלנו פועל בפריסה ארצית, מחזיק בניסיון הנדרש לביצוע העבודה וכמובן – מעניק יחס אישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

Related Posts

 

Enter your keyword