חברת הובלות בצפון

חברת הובלות בצפון

חברת הובלות בצפון תסייע לכם לפתוח פרק חדש בחייכם – על הצד הטוב ביותר. רכשתם לאחרונה דירה יוקרתית בבניין רב-קומות? מרחיבים את החברה שלכם ומתכננים להעביר אותה למשרדים חדשים? עוברים לעיר חדשה לצורך לימודים או עבודה? כך או כך, יהיה עליכם להשלים מספר משימות, כאשר המרכזית שבהן היא הובלת הרכוש למקום מבטחים. בהתאם, צוות המובילים של הובלות תיק תק ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בפתיחת דף חדש במסע שלכם.

 

חברת הובלות בצפון: שלב אחר שלב

מעבר לדירה חדשה הוא שלב מפחיד ומרגש כאחד: בין אם רק עכשיו אתם יוצאים מבית ההורים ובין אם מדובר בסיום שכירות של הדירה הנוכחית, מעבר לכתובת חדשה נושא עמו הרבה תקוות. הרי נאמר כבר שמשנה מקום משנה מזל – לא כך? במקביל, וכדי להקל על תהליך המעבר, עליכם לבצע מספר פעולות בטרם תעברו למחוז חפצכם. אחת מפעולות אלו היא שיתוף פעולה עם חברת הובלות.

בטרם תפנו אל המובילים, מומלץ לתכנן היטב את האריזה:

  • אלו חפצים תרצו לקחת אתכם לדירה החדשה? האם אתם מעדיפים ריהוט מסוים על פני אחר? אולי מדובר בהזדמנות פז להיפטר מביגוד שאינכם לובשים יותר? כך או כך, וכדי להקל על תהליך האריזה וההובלה עצמה, מומלץ להשלים שלב הכרחי זה.
  • תכננו את תהליך האריזה היטב, כך תשאירו לעצמכם זמן לשינויים או להפתעות. במילים אחרות, תתחילו לארוז את החפצים לפי הסדר הנוח ביותר עבורכם – תוך שאתם לוקחים בחשבון את לוחות הזמנים השונים לצורך המעבר.
  • במקביל, יהיה עליכם לפנות אל המובילים. בעת שיחה זו, עליכם לקבוע את זמני ההובלה, את הכתובת אליה תרצו להעביר את החפצים וכמובן – לברר את המחיר עבור מלאכת ההובלה.

 

סטנדרט עבודה משמעותי

הובלה איכותית ויעילה מתבססת על מספר פרמטרים: החל משמירה על טיב החפצים, עמידה בלוחות הזמנים לצד היבטים חשובים אחרים – צוות המובילים של חברת הובלות תיק תק עונים על כל הפרמטרים: אנו מתמחים בהובלות מכל הסוגים (כולל הובלת פסנתר), תוך הובלת צוותים בפריסה ארצית. נשמח לעמוד לרשותכם לכל בקשה ופניה הנוגעת להובלת דירות ומשרדים ואף אחסון חפצים.

Related Posts

 

Enter your keyword