הכי זול הוא גם הכי משתלם? טיפים לקבלת הצעת מחיר להובלה

הכי זול הוא גם הכי משתלם? טיפים לקבלת הצעת מחיר להובלה

יש מי שיעידו שהובלה היא החלק המרגיז ביותר במעבר הדירה. לצד הרצון להיכנס למקום חדש שמסמל התחלה ואולי גם מזל, קיים הנושא ההוא של הובלת דירה– החלק שבו צריך לדאוג לשלומם של החפצים, האריזה והפריקה שלהם בתוך הדירה. וכאן טמונה העבודה האמיתית בכניסה לכל בית ואפילו משרד.

מכיוון שקיים היצע גבוה מאוד של מובילים בכל חלקי הארץ, סביר להניח שאת המוביל תזמינו ממישהו שפעם עבדתם מולו, או שמכר שלכם הזמין בעבר. ואם אין לכם לא את זה ולא את זה – אתם כמובן פונים לרשת ומתחילים לחפש את הטוב והאיכותי מכולם, מתוך רצון לבדוק ולקבל הצעת מחיר להובלה שהיא מספיק ריאלית, אטרקטיבית ומשתלמת לכם לביצוע המעבר. אך מיהו האיכותי והטוב מכולם? האם המוביל היקר, זה שככל הנראה משתמש גם בציוד איכותי ובכוח עבודה מיומן ובעל מוטיבציה גבוהה יותר? או בכלל הזול, שמבטיח לנו את אותה התמורה בדיוק, אך במחיר שפוי והוגן?

קיבלתם הצעת מחיר להובלה זולה מאוד? ייתכן ואתם עלולים לשלם על כך ביוקר

כאשר אנו בודקים הצעת מחיר להובלה, עלינו לקחת בחשבון גם את כלל הסכנות המאפיינות את התחום. ראשית – כל חברת הובלות אמורה לאחוז באישורים מתאימים לביצוע הובלות, לביטוח תכולה הנוסעת בטנדר או המשאית ואף רישיון להפעלת מנוף ולמפעיל המנוף, במקרה של הובלת משרדים או דירה מבניין גבוה. שנית – חשוב לקחת בחשבון גם את הותק של אותה החברה ואת ההיכרות שלה עם מפרטי תכולה בגדלים משתנים, את אזורי הפעילות שלה מבחינת גישה וחוקי התנועה וכד’. כל חברת הובלות שלא עומדת בכלל הקריטריונים הללו נחשבת לחברת “חאפר” או לחברה בלתי מנוסה מספיק. קבלת שירות מחברה בלתי מנוסה עלול למנוע מההובלה להיות תקינה ולהבטיח אי גרימת נזקים כאלו ואחרים לציוד והתכולה שלכם, לסביבה ולאנשים שבדרך.

תוצר לוואי נוסף של החברה הבלתי מקצועית הוא כמובן המחיר. קבלת הצעת מחיר להובלה של דירה או משרד שהיא זולה מאוד ביחס לטווח המחירים הקיים, אמורה להדליק נורה אדומה, שכן ייתכן ומישהו מנסה לפתות אתכם להשתמש בשירותיו בהיעדר כישורים, אישורים וניסיון מתאימים. חברה המצטיירת כזולה מאוד ואיננה בעלת רישיון וצוות עובדים מוכשר למלאכה, עלולה אף לנסות ו”לעקוץ” את העוברים דירה בתירוצים שונים ולהקפיץ את המחיר כבר בשטח, מתוך ידיעה שכעת כשחצי מתכולתכם כבר עמוסה על המשאית, אין כל דרך חזרה. הטיפ שלנו – עם כל הקושי והעיכוב שהדבר גורם, בקשו מהגורם האחראי על ההובלה לפרוק מיד את המשאית ולעזוב את המקום, כמובן ללא תשלום שכן ההובלה לא בוצעה בפועל.

כך תתחילו תהליך הזמנת הובלה נכון ובטוח

בטרם בחירת החברה המתאימה, ערכו סקר שוק קצר וקבלו ממספר חברות הצעת מחיר להובלה שלכם. כך תוכלו להעריך את טווח המחירים הקיים ולהתמודד עם “חריגים” המבקשים לבצע הובלת דירה במחיר מופקע מידי, או זול בצורה מחשידה. בחרו אך ורק בחברה שאתם סמוכים ובטוחים בוותק שלה, במיומנותה ובהבנתה את התחום והתנו את קבלת השירות ממנה באמצעות הצגת כל האישורים המתאימים. רק אז תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי ההובלה שלכם תתבצע בדרך החלקה, האמינה, המהירה והמקצועית ביותר שניתן, ללא גרימת נזקים מיותרים לרכושכם ולכיסכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Related Posts

 

Enter your keyword