הובלת רהיטים

זקוקים להובלת רהיטים מהירה ואמינה? תיק תק הובלות הינה חברה המתמחה בכל סוגי הריהוט השונים והעברתם ממקום למקום ומתחייבת למינימום נזקים ולביצוע הובלה לפי דרישתכם וללא דופי! חברתנו כוללת ארבעה צוותים בפרישה ארצית כך שלא משנה מהיכן ולאן תצטרכו להוביל את הריהוט שלכם – אנו נהיה שם כדי לבצע זאת עבורכם באדיבות רבה, מסירות וכמובן עם חיוך.

הובלת רהיטים לבעלי משרדים

משרדים רבים כוללים רכוש רב: הרבה מעבר לניירת, הציוד הטכנולוגי ופריטי הדקורציה, המשרד כולל גם עמדות מחשב מאסיביות, ושולחנות משרדיים, כסאות מנהלים, ספות המתנה ללקוחות, עציצים ענקיים ולעתים אפילו פינות אוכל ומנוחה. במקרה של העברת העסק למיקום חדש, לא ניתן לבצע הובלה עצמית לכל הפריטים הללו ממספר סיבות: ראשית – מרבית הפריטים פשוט לא ייכנסו באף רכב פרטי וכן הובלתם על גג הרכב עלולה להיות מסוכנת ביותר לנהג ולסביבתו, לרבות נזקים אפשריים לרהיט ולתוואי הדרך. שנית – העובדים אינם יכולים להיות חשופים לשינוע ונשיאת חפצים בדרך מסוכנת ובלתי בריאה לגופם, כמו גם חוסר ההתאמה של הדרישה לביצוע עבודתם השוטפת. על כן דרושה לכם חברת הובלת רהיטים איכותית שתגיע עד למשרד שלכם ותוביל מתוך מיומנות ומקצוענות אמיתית את כל הפריטים אל משאית ההובלה. כל הרהיטים יונחו באופן שמייצר מינימום תזוזה בתוך המשאית כך שלא יגרם נזק לרכוש וכן תבוצע קשירת בטיחות באמצעות ציוד מתאים בלבד.

למה לא מומלץ לבצע הובלה עצמית?

אנשים המעוניינים בביצוע מעבר דירה או משרד יוכלו ליהנות ממעבר חלק ורגוע, כאשר לא נדרשת מהם שום פעולת סחיבה או גרירה. אנשים המבצעים הובלת רהיטים עצמית מתוך רצון לחסוך בהוצאות עלולים להזיק משמעותית לגופם וכן לא להיות מודעים לסכנות הדרך השונות שבנשיאת הפריט, לרבות גרימת נזקים לריהוט, לרכב, לנהגים אחרים או עוברי אורח בסביבת הרכב. כמו כן, לא כל רכב פרטי יכול להיות מוכשר למשימה מבחינת עמידותו – דבר שעלול בסופו של דבר לייצר הוצאות כספיות גבוהות משתכננתם…

תיק תק הובלות מבצעת הובלת רהיטים מתוך מיומנות רבה. כל אנשי הצוותים שלנו הינם מוסמכים ובעלי הכשרה מתאימה לנשיאה והובלה של כל רהיט – מהקל אל הכבד ביותר. אנו מתחשבים בכל חפץ במסגרת ההובלה ולכן לא מקלים ראש גם בהובלת רהיטים רגישים לפגיעות כמו ספות עור שעלולות להשתפשף בקלות, שולחנות זכוכית, מיטות מתכווננות ועוד. אנו נתכנן כבר מראש את יום ההובלה ואת הדרך שיעשו הרהיטים עד למשכנם החדש תוך שמירה על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

הובלת רהיטים מקצועית

 

Enter your keyword