הובלת פסנתר

מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מחיינו ולכן עוברת יחד איתנו לכל מקום שבו אנחנו נמצאים. אבל איך בכלל אפשר להתמודד עם העברת כלי נגינה כבד כל כך כמו פסנתר, מרימבה או מערכת תופים? לא מדובר בחפצים סטנדרטיים שמסוגלים להיכנס לרכב, שלא לדבר על נשיאתם או בכלל הרמה שלהם מהמקום, להוריד אותם במדרגות ולקשור אותם בצורה מתאימה על הגג.

לכן אנו חברת תיק תק הובלות מציעה שירותי הובלת פסנתר לכל חלקי הארץ! במיוחד עבורכם הקמנו ארבעה צוותי עבודה הפועלים בכל חלקי הארץ וזמינים לכל צורך. המובילים שלנו הינם מנוסים ומקצועיים בהעברת ציוד כבד כמו פסנתר וכן אנו משתמשים רק בציוד קשירה בטוח ואיכותי ובכלי רכב גדול ומתאים לצורך ביצוע ההובלה.

הובלת פסנתר – למי זה מתאים?

פסנתר הוא כלי נגינה מאסיבי במיוחד. הנגנים שביניכם יסכימו שכל נשיאה והעברה שלו כרוכה גם בסכנות החבלה השונות, לרבות יציאה של הפסנתר מכיוון והקושי לנגן בו לאחר שהקלידים או התיבה הפנימית ספגו מכה. אנשים רבים גם רואים בפסנתר כפריט עיצובי מיוחד ויוקרתי ועל כן מעדיפים להמשיך איתו גם אל הדירה או המשרד החדש. הובלת פסנתר מתאימה לכל מי שעובר ממקומו אל דירה או בית עסק חדש, שכן לא ניתן לבצע את הובלתו באופן עצמאי. תנו למקצוענים של תיק תק הובלות לעשות עבורכם את העבודה! אנו נגיע במהירות ועם כוח עבודה מתאים ויעיל כדי לשאת את הפסנתר ממקומו, להעמיס אותו בצורה בטוחה ולהניח אותו ביעד החדש – במינימום נזקים. נשתמש בחבלי קשירה מיוחדים כדי להבטיח שגם במהלך הנסיעה לא ייפגע הפסנתר ממהמורות הדרך. אם הנכם נמצאים בקומה גבוהה ולא ניתן לשנע את הפסנתר באופן ידני החוצה או פנימה אל המקום הדרוש – אנו מציעים גם שירותי הובלת פסנתר עם מנוף שיטפס אל הקומה המיועדת ויישא ממנה או אליה את פריט הנגינה המיוחד.

מה חשוב לדעת לאחר הובלת הפסנתר למקום החדש?

כל ביצוע של הובלת פסנתר כרוך בידע מתאים והכשרה מתאימה. כאשר המובילים מסיימים את עבודתם כנדרש, חשוב לבצע ניקוי קל בין הקלידים כדי להבטיח שלא הצטבר בתוכם אבק כתוצאה מהמעבר. אם ברשותכם פסנתר כנף שחלקו הפנימי חשוף, העבירו גם שם ליטוש קל והביטו שכל מיתרי התהודה מתוחים כראוי. בחברת תיק תק הובלות אנו מודעים לשמירה על חלקיו השונים של הפסנתר ומבצעים הובלת פסנתר במינימום זהירות ובטיחות כך שתוכלו לשוב וליהנות מהפריט המיוחד ללא דאגות מיותרות וכמה שיותר מהר.

הובלת פסנתר בראש שקט

 

Enter your keyword