הובלות משרדים

בעלי עסקים הזקוקים לשירות הובלת משרדים יודעים היטב שמדובר בצעד קריטי ביותר. איכות ההובלה היא זו שתקבע תוך כמה זמן העסק יוכל לחזור לשגרה, מתי העובדים עצמם יקבלו מחדש את כל הציוד הדרוש לביצוע עבודתם ומתי יהיה אפשר לשוב ולחדש קשר עם הלקוחות והספקים. חוסר הזמינות של העסק לא יכול להיות לזמן ממושך מידי ולכן המיידיות והמהירות הם החשובים ביותר.

למה הובלת משרדים חייבת להתבצע דווקא איתנו?

רק חברת תיק תק הובלות, המבינה היטב ולעומק את צרכי הלקוחות העסקיים תוכל להציע הובלה שכזו וברמה הנדרשת. הניסיון של צוות המובילים וחברת ההובלה בכלל, תורם להבנה של תנאים חשובים כמו היצמדות ללוח הזמנים והדרישות הטכניות. מדובר באחריות גדולה שמתבצעת על ניסיון מעשי מוכח – לפי המלצות וחוות דעת שמפרטות את מהלך העבודה ומציינות לטובה את תנאי ההובלה המעולים, כמו גם התרשמות אישית בפגישה אפשרית על מנת לגבש דעה ולקבל הצעת מחיר אופטימלית. אנו בחברת תיק תק הובלות נשמח להציג בפניכם ניסיון מוכח בשירות הובלת משרדים המלווים בשורה של ממליצים. צרו איתנו קשר ובואו לשמוע איך תוכלו להפוך את הובלת המשרד שלכם למהלך מוצלח.

לרשותינו ארבעה צוותים זמינים מכל אזורי הארץ, שיבצעו עבורכם את העבודה במקצועיות ומיומנות רבה, תוך שירות אמין ואדיב בכל עת, שימוש בציוד הובלה מקצועי ובטיחותי בלבד ומחירים ללא תחרות. הובלת משרדים איננה נחשבת לעבודה שניתן לבצע ללא איש המקצוע המתאים וכרוכה בארגונים מקדימים רבים. לשם כך חברתנו מאגדת בתוכה צוותים מיומנים ומנוסים שעברו הכשרה מקצועית ויעניקו לכם מענה בכל זמן ולכל מקום. גם אם המשרד שלכם ממוקם בקומה גבוהה או ברחוב צר – המובילים שלנו ידעו כיצד לבצע את העבודה ללא סייגים וללא עיכובים מיותרים. אנו מתכננים את מהלך ההעברה כבר מראש ומודעים לכל שלב בדרך. את הציוד הכבד במיוחד נוכל להעביר באמצעות מנוף ואמצעי בטיחות מתאימים, כך שכל התכולה תגיע ליעדה בשלום.

ללא נזקים למקום ולתכולה

עסקים רבים השוכנים במשרדים שכורים, מחוייבים להימנע כמובן גם מגרימת נזקים כלשהם למקומם הישן והחדש במקביל. על כל נזק עלול מנהל בית העסק להיות מחוייב בסכומי עתק. לכן, חברה מיומנת כמו תיק תק הובלות המבצעת הובלת משרדים מקצועית, מתחייבת לבצע את עבודתה ללא נזקים ומתוך מחשבה עמוקה על החללים שבהם מתבצעת העבודה וכמובן על התכולה, החפצים והריהוט, אלה שחשובים לכם מכל על מנת להמשיך ולייצר עשייה ולשדר הצלחה.

הובלות משרדים בדרך בטוחה

הובלות משרדים תיק תק

אם בעבר היו סוגי הובלות בודדים בלבד, כמו למשל הובלת תכולת דירה והובלת רהיטים, כיום התווספו סוגי חדשים כדוגמת הובלת סטודנטים, כספות ואפילו אקווריום. כל זה לא משנה את העובדה שההובלות הקלאסיות יישארו, וככל שלאנשים יהיה משרד להגיע אליו ולעבוד בו, כך גם ימשיכו הובלות משרדים להיות חלק מהיום יום של כולנו.

הובלות משרדים – בשונה מסוגי הובלות אחרים

האם ישנו הבדל מהותי בין הובלות משרדים לבין סוגי הובלות אחרים? הרי, בכל זאת, מדובר בהעברת כמות מסוימת של חפצים מנקודה ראשונה לנקודה שנייה ותו לא. חשוב שנעמוד, כעת, על הדמיון ועל השוני שבין הובלות משרדים לבין הובלות מסוגים אחרים.

  • במה דומה הובלת משרדים להובלות מסוגים אחרים?

לצד הובלות משרדים, ישנם סוגי הובלות רבים אחרים. מה למשל? הובלות קטנות הכוללות, לרוב, פריט אחד או מספר פריטים בודדים מנקודה אחת לשנייה. בנוסף לכך, ישנן הובלות סטודנטים ואף הובלות רהיטים. הובלות אלו, בדומה להובלות משרדים, כוללות אריזה ופריקה של חפצים כבדים, חפצים הדורשים אחסון כזה או אחר בסיום הפריקה שלהם במעונם החדש. בהובלות אלו, גם אם מדובר בפריטים בודדים, רצוי לא להסתמך על עצמכם ועל הרכב שלכם או של אח שלכם, להיפך. בחירה בחברת הובלה מקצועית תוביל להובלה מקצועית, מועילה וזריזה. עם זאת, ישנם מספר הבדלים בין הובלות אלו לבין הובלת משרדים. בואו נסקור, כעת, את חלקם.

  • הובלות משרדים בזולהייחודיות בהובלת משרדים

בהובלת משרדים, כאמור, ישנה ייחודיות המבדילה אותה מהובלות אחרות. ראשית, בהובלה של משרד ישנם חפצים רגישים במובן אחר, ופחות שבירים בהשוואה להובלות אחרות. למה הכוונה? בין אם מדובר בחפציהם האישיים של העובדים, מכשירים שונים לחישובים כספיים, ואפילו מסמכים חתומים וחשובים: כולם חפצים בעלי ערך משמעותי עליהם מנהלי המשרד מעוניינים להשאיר בשלמותם. בנוסף, רצוי שהעברת משרד תתבצע בשעות הערב – ולאו דווקא בשעות הבוקר המוקדמות. וזאת בכדי ששעות העבודה הרגילות לא יפגעו.

הובלה בטוחה ואמינה – בידי מקצוענים

אין ספק שהובלת משרדים הוא לא עניין של מה בכך. אתם מוזמנים לפנות לתיק תק הובלות אם תוכן המשרד חשוב לכם. אנא צרו אתנו קשר!

 

 

Enter your keyword