הובלת דירה

מזל טוב! בקרוב תעברו לדירה החדשה שלכם ואתם עסוקים מעל הראש בהמון הכנות חשובות. אך כיצד תעבירו את כל תכולת הבית בקלות ועל מי בכלל אפשר לסמוך בנושא? אם כבר התחלתם לחפש חברה עבור הובלת דירה, אתם בטח יודעים כמה חשוב למזער כל תקלה ועיכוב אפשריים ביום ההובלה עצמו. לכן אנו בחברת תיק תק הובלות מאמינים בשירות אדיב המשלב גם התמחות רבה בכל סוגי ההובלות הקיימות.
איתור של חברת הובלת דירה מתחיל כמובן בבדיקת החברה המתאימה ובביצוע השוואת מחירים, אבל לא בכך מסתכמת סגירת ההובלה אל מקום המגורים החדש. כל דירה בנויה בצורה אחרת, שונה בצורתה, גודלה וכמובן ביכולת להניע ממנה חפצים וריהוט. אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה או סביבה צפופה, צוות ההובלה המסור יתכנן כבר מראש את ביצוע העבודה כך שהיא תהיה קלה ויעילה. בחלק מהמקרים ניתן אף לייעל את ההובלה על ידי שימוש במנוף או בנשיאה מיוחדת על ידי צוות המובילים, כך ששום נזק לא ייגרם לקירות, הריצוף או הרהיטים שנותרים מאחור.

הובלת דירה בדרך המושלמת

כדי להפוך את יום מעבר הדירה ליעיל כבר מראשיתו, אנשים רבים נוהגים לסמן מראש בצבעים את הארגזים לפי המיקום שלהם בבית החדש: תכולת המטבח בצבע אחד, הבגדים וחפצי חדר השינה בצבע אחר וכך הלאה. בדרך זו המובילים יוכלו להניח עבורכם מראש כל ארגז ורהיט בהתאם למיקום שלו, לחסוך מכם את נשיאת הארגזים מחדר לחדר ולפנות כבר מראש הרבה יותר מרחב לטובת סידור הבית בצורה נעימה. הימנעו מלשאת ברכבכם הפרטי ציוד כלשהו וודאו שחפצים עדינים נארזו היטב לפני כל ביצוע הובלת דירה. צוות המובילים שלנו הפועל בפרישה ארצית ומכיר היטב את דרכי הגישה השונות, יוכל לתמרן גם ברחובות ובחללי מדרגות צרים או מקומות בעלי גישה בעייתית. אין חכם כבעל ניסיון ועל כן, צוות החברה המיומן יוכל להתמודד עם נשיאת החפצים גם כאשר החניה נמצאת במרחק הליכה קצר.
יום מעבר הדירה הוא בדרך כלל יום ארוך הדורש מכם הקדשת תשומת לב מלאה לכל נושא הדירה והארגון שלה. ביצוע הובלת דירה על ידי חברת תיק תק הובלות יחסוך מכם התעסקות בכל נושאי השינוע של התכולה ממקום למקום, נשיאתה והנחתה במקומות המתאימים. כך מעבר הדירה שלכם יוכל להיות חלק, מהיר ופשוט הרבה יותר ממה שחשבתם.

 

הובלת דירה תיק תק הובלות

 

Enter your keyword