הובלות קטנות בירושלים

הובלות קטנות בירושלים תיק תק

עולם ההובלות כולל בתוכו שירותים וסוגי הובלה רבים – המסייעים לכך שפעולת ההובלה תתבצע על צידה הטוב ביותר. בניגוד להובלת תכולתו של משרד או בית פרטי, הובלות קטנות בירושלים יסייעו בהעברת פריטים בעלי נפח קטן יחסית. קניתם מיטה חדשה? צריכים להעביר את האקווריום לדירה החדשה? הובלות קטנות הן הפתרון המושלם, במיוחד אם אתם גרים בירושלים.

מבחר רב של הובלות קטנות בירושלים

הובלות קטנות הן, כאמור, הובלות בעלות נפח קטן משמעותית מהובלות תכולת דירה או עסק. ובמקרים רבים – הובלות קטנות אלו אף יעלו פחות באופן ניכר מהובלות אחרות. אלו סוגי הובלות קטנות קיימים? תופתעו לגלות כי הם רבים ושונים. נלמד, כעת, על חלקם.

  • הובלת ארון – קניתם ארון בגדים חדש וזקוקים להובלתו לדירה שלכם? חברת הובלה מיומנת תציע לכם שירות מקצועי הכולל הרבה מעבר להובלתו של הארון: שירות זה יכלול את פירוקו והרכבתו של הארון בדירה החדשה, לצד עבודת סבלות של חלקי הארון עד לקומה הרלוונטית בה אתם גרים. בנוסף, בין אם הארון עשוי עץ או חומר אחר, חברת ההובלה תדע לפעול בהתאם כך שהמוצר עצמו לא ייפגע ויגיע בשלמותו למקום היעד.
  • הובלת מיטה – כשם שיש סוגי מיטות רבות, אופן ההובלה יתבצע בהתאם: בין אם קניתם מיטה וחצי, מיטה זוגית או מיטת תינוק – חברת הובלות בירושלים מקצועית תסייע לכם בכל שלב ההובלה לדירה. בנוסף לכל זאת, סוג המיטה משפיעה בצורה ישירה על השאלה הבאה: האם יש לפרק אותה טרם תהליך ההובלה. קניתם מיטה זוגית? מיטה זו דורשת פירוק לקראת המעבר, ובהתאם, כל חלק וחלק אף ידרוש אריזה נפרדה. במידה ומדובר במיטת תינוק, למשל, ניתן יהיה להוביל אותה בשלמותה ואף לעטוף אותה כך שלא תישרט לאורך נסיעת ההובלה.

הובלות קטנות בירושלים והסביבה בזול

הובלות קטנות בירושלים לתוצאות גדולות

המוביל לא הגיע וזקוקים בדחיפות להובלה קטנה? תיק תק הובלות, חברת הובלות וותיקה בעלת ניסיון רב, תסייע לכם בכל סוג הובלה – בין אם מדובר בארון הבגדים, בשולחן משרדי ואפילו האקווריום שלכם. תרימו אלינו טלפון ואנחנו נדאג להגיע.

 

Enter your keyword