הובלות דירה בצפון

הובלות דירה בצפון

הובלות דירה בצפון יתבצעו אך ורק על ידי הגורמים המוסמכים לכך. מדוע? לקראת מעבר לדירה חדשה, רבים מאתנו מתפתים לחסוך בעלויות – ולבצע זאת בעצמנו. עם זאת, מומלץ להשאיר מלאכה זאת לצוות העובדים של הובלות תיק תק. אנו נלווה אתכם לאורך תהליך העבודה מ-א’ עד ת’, כאשר כל הציוד יגיע לכתובת – ובשלמותו. למה אתם מחכים? מוזמנים להציץ באתר האינטרנט שלנו!

 

הובלות דירה בצפון: לשאול את כל השאלות

לפתוח דף חדש בחיים מסמל דברים אחרים לאנשים שונים: בין אם מדובר בעבודה חדשה, תחילת לימודים גבוהים ועוד – אין ספק שמדובר בפרק חדש ומשמעותי עבור כל אחד ואחת מאתנו. במקביל לכך, כדי לבצע פעולה זו, אנו נדרש לעבור לדירה חדשה. לאורך שלב חשוב זה, יהיה עליכם לפנות אל חברת הובלות במרכז ולשאול אותה מספר שאלות:

  1. האם המובילים יסתייעו במנוף? אם אתם גרים בבניין גבוה בו אין מעלית, על צוות המובילים להשתמש במנוף. כך, הם לא יאלצו להתאמץ בחדר המדרגות הצר, אלא להוריד את המכשור החשמלי הכבד ואת הריהוט ללא בבעיה – תוך זמן קצר.
  2. האם קיים ביטוח על הובלת הדירה? בבואכם לפנות אל חברת הובלות בתל אביב, מומלץ לברר מול נציגיה לגבי ביטוח. כך, אם נגרם נזק לחפצים שלכם, אתם יכולים להיות רגועים שצד שלישי יכסה את ההוצאות השונות ואף את הנזקים השונים.
  3. לאיזו שעה מומלץ לקבוע את שעת ההובלה? רצוי לקבוע לשעת בוקר מוקדמת ככל הניתן. כך, צוות המובילים ימצא את מקום החנייה הקרוב ביותר לבניין המגורים שלכם, יתחיל במלאכת איסוף החפצים אל תוך המשאית – ויעביר את התכולה לכתובת החדשה.

 

להוביל להצלחה

מעבר דירה הינו מעמד מרגש ומורכב. כדי להקל כמה שניתן על תהליך ההובלה, מומלץ לשוחח עם נציגי הובלות תיק תק על כל שאלה שעולה לכם לראש: בין אם מדובר בסוג הציוד בו המובילים ישתמשו בעת ההובלה ובין אם מדובר בלוחות הזמנים ועוד – אנו נשמח לענות על כל השאלות וכמובן, להוביל בבטחה את החפצים שלכם להיכן שצריך – לכל פינה בארץ.

Related Posts

 

Enter your keyword