הובלות גדולות במיוחד

חברת תיק תק הובלות דואגת לספק לכם הובלה גדולה ומאסיבית לכל מטרה וצורך תוך שמירה על שירות אמין, מקצועיות ועמידה בלוחות זמנים!

* ביצוע הובלות גדולות על ידי צוות מקצועי מוסמך ומנוסה

* שימוש בציוד הובלות מתאים: מנופים ואריזות מתאימות לחפצים גדולים

* ארבעה צוותי עבודה זמינים בפרישה ארצית

* מבצעים ומחירים ללא תחרות – כולל הטבות למזמינים

* מחיר קבוע מראש – ללא שינויים

מהן הובלות גדולות במיוחד?

להבדיל מהובלה קטנה שדרך כלל כוללת מספר חפצים וארגזים או פריט אחד כבד כמו מכונת כביסה, פסנתר או מקרר – הובלות גדולות במיוחד כוללות מספר רב של חפצים, ריהוט כבד ותכולה רבה, שלא ניתן לסחוב ממקום למקום בפעם אחת או ללא כלי הרכב הגדול המתאים.

לקוחות המזמינים הובלה גדולה הם לא רק אנשים העוברים דירה וזקוקים לשירותי הובלה איכותית, אלא גם בעלי משרדים וחברות תעשייה המשתמשים באופן קבוע בשירותי חברה מובילה בתחום כדי להעביר מוצרים או מכשור גדולים וכבדים מהרגיל. בדרך כלל, הובלות גדולות במיוחד יחייבו שימוש במכשור מתקדם כמו מלגזות, מנופים ואריזות מיוחדות שניתן להכניס בתוכן כמות רבה של תכולה או סחורה. זוהי עבודת צוות מאומצת המתבצעת על ידי מספר עובדים המוכשרים היטב למלאכה. חברת תיק תק הובלות תעמיד לרשותכם צוות עובדים מוביל ומיומן בעל הכשרה מתאימה ובעל ניסיון רב בביצוע כל סוגי ההובלות, לרבות הובלות בעלות תכולה רבה וציוד כבד.

ביצוע הובלה חלקה, מהירה וללא נזקים

רבים העוברים דירה, מתכננים מראש כיצד להעביר את כל החפצים באמצעות רכבם הפרטי, הטנדר של אבא או כמה חברים טובים שמתנדבים לסחוב, להעמיס ולהוביל הכל. במקרה של הובלות גדולות במיוחד – התכנון הזה הוא פשוט בלתי אפשרי. העובדה שחברת ההובלה תגיע עם משאית גדולה, תעמיס ותוביל את התכולה בדרך בטוחה ומהירה הרבה יותר, מקלה משמעותית מבחינה של חיסכון בזמן, בעלויות הדלק ובמאמצים פיזיים, שעלולים לעלות לכם ביוקר. בנוסף, אנו מציעים פתרונות אריזה מלאים וברשותנו גם מארזים עבור תכולה כבדה וחשובה כמו מכונת כביסה, מקרר וכו’ כך שלא תצטרכו להתעסק גם עם הכנת המעבר עצמה.

חברת תיק תק הובלות מבצעת הובלות גדולות במיוחד במהירות ויעילות רבה, תוך שמירה מלאה על כל רכושכם והגעתו בשלמות אל היעד! אנו עושים זאת תוך חשיבה מקדימה על ארגון החפצים והריהוט בתוך משאית ההובלות, נשיאה מתאימה וקשירה בטיחותית וכן תכנון דרכי הנסיעה על מנת שההובלה תהיה מהירה אך בטוחה במיוחד.

הובלות גדולות במיוחד

 

Enter your keyword