הובלות בצפון

הובלות בצפון תיק תק

הובלות הן נושא מורכב עבור רבים מאתנו. מצד אחד, אנו זקוקים להובלה מקצועית של ארון הבגדים או של תכולת הדירה, אך מצד שני, אנו דחוקים בתקציב ופונים לעיתים למוצא האחרון – הובלה עצמית. למרות זאת, הובלות מקצועיות, ובמיוחד הובלות בצפון, מספקות שירותים מקצועיים שילוו את תהליך ההובלה בצורה המרגיעה והמושלמת ביותר.

שירותים נלווים בהובלות בצפון

חברות הובלה בצפון יסייעו לכם רבות ויתאימו את סוג ההובלה לאופי הנכס אליו תעברו עם החפצים שלכם. מעבר לכך, ישנן חברות הובלה רבות המציעות שירותים נלווים. מה שירותים אלו כוללים? בואו נסקור את חלקם בקצרה.

  1. שירותי אריזה – לצד הובלת החפצים יקרי הערך שלכם, אריזה מקצועית שלהם תסייע רבות. כיצד? ראשית, אריזה מיומנת של אנשי מקצוע תוביל לכך שהחפצים ישרדו את הנסיעה עד לנקודת היעד. מעבר לכך, אריזת החפצים והובלתם באותו יום תזרז את תהליך המעבר עצמו וימנע את האפשרות שהוא יתפרס על פני מספר ימים.
  2. שירותי מנוף – במקרים של הובלת דירות קטנות או פריטים בודדים ולא גדולים במיוחד, הסבלים יוכלו לסחוב את התכולה בכוחות עצמם. עם זאת, כאשר מדובר בציוד כבד וגדול, כמו פסנתר או שולחן עבודה עצום, ישנו צורך במנוף. כאשר עולה הצורך בכלי זה, רצוי שתעבדו מול חברת הובלה בעלת רישיון להפעיל מנוף ושמפעיל הציוד אכן מוסמך לכך.

שירותי אחסנה – קבעתם תאריך למעבר דירה אך היא התעכבה? נאלצים לפנות דירה אך טרם מצאתם אחת חדשה? שירותי אחסנה יסייעו לכם רבות וישמרו לכם על החפצים לקראת מועד מעבר הדירה שיבוא עליכם לטובה. בין אם מדובר באחסון החפצים לתקופות קצרות או ארוכות, ושמירה על חפצים אלו כך שלא יפגעו מנזקים כמו רטיבות או שמש חזקה – מומלץ להיעזר בשירותים אלו שיקלו עליכם בתקופות ביניים ובעת מעברי דירה.

שירותי הובלות בצפון הארץ

לצד הובלה מקצועית, חברות הובלה רבות מציעות שירותים נלווים שיתרמו רבות לתהליך המעבר. תיק תק הובלות תייעץ ותמליץ על השירותים הנלווים המומלצים עבורכם לצד הובלתם המקצועית בשעת הצורך.

 

Enter your keyword