הובלות בצפון

הובלות בצפון תיק תק

הובלות הן נושא מורכב עבור רבים מאתנו. מצד אחד, אנו זקוקים להובלה מקצועית של ארון הבגדים או של תכולת הדירה, אך מצד שני, אנו דחוקים בתקציב ופונים לעיתים למוצא האחרון – הובלה עצמית. למרות זאת, הובלות מקצועיות, ובמיוחד הובלות בצפון, מספקות שירותים מקצועיים שילוו את תהליך ההובלה בצורה המרגיעה והמושלמת ביותר.

שירותים נלווים בהובלות בצפון

חברות הובלה בצפון יסייעו לכם רבות ויתאימו את סוג ההובלה לאופי הנכס אליו תעברו עם החפצים שלכם. מעבר לכך, ישנן חברות הובלה רבות המציעות שירותים נלווים. מה שירותים אלו כוללים? בואו נסקור את חלקם בקצרה.

  1. שירותי אריזה – לצד הובלת החפצים יקרי הערך שלכם, אריזה מקצועית שלהם תסייע רבות. כיצד? ראשית, אריזה מיומנת של אנשי מקצוע תוביל לכך שהחפצים ישרדו את הנסיעה עד לנקודת היעד. מעבר לכך, אריזת החפצים והובלתם באותו יום תזרז את תהליך המעבר עצמו וימנע את האפשרות שהוא יתפרס על פני מספר ימים.
  2. שירותי מנוף – במקרים של הובלת דירות קטנות או פריטים בודדים ולא גדולים במיוחד, הסבלים יוכלו לסחוב את התכולה בכוחות עצמם. עם זאת, כאשר מדובר בציוד כבד וגדול, כמו פסנתר או שולחן עבודה עצום, ישנו צורך במנוף. כאשר עולה הצורך בכלי זה, רצוי שתעבדו מול חברת הובלה בעלת רישיון להפעיל מנוף ושמפעיל הציוד אכן מוסמך לכך.

שירותי אחסנה – קבעתם תאריך למעבר דירה אך היא התעכבה? נאלצים לפנות דירה אך טרם מצאתם אחת חדשה? שירותי אחסנה יסייעו לכם רבות וישמרו לכם על החפצים לקראת מועד מעבר הדירה שיבוא עליכם לטובה. בין אם מדובר באחסון החפצים לתקופות קצרות או ארוכות, ושמירה על חפצים אלו כך שלא יפגעו מנזקים כמו רטיבות או שמש חזקה – מומלץ להיעזר בשירותים אלו שיקלו עליכם בתקופות ביניים ובעת מעברי דירה.

שירותי הובלות בצפון הארץ

לצד הובלה מקצועית, חברות הובלה רבות מציעות שירותים נלווים שיתרמו רבות לתהליך המעבר. תיק תק הובלות תייעץ ותמליץ על השירותים הנלווים המומלצים עבורכם לצד הובלתם המקצועית בשעת הצורך.

הובלות בצפון במחירים הכי זולים

חברת הובלות בצפון תסייע לכם לפתוח פרק חדש בחייכם – על הצד הטוב ביותר. רכשתם לאחרונה דירה יוקרתית בבניין רב-קומות? מרחיבים את החברה שלכם ומתכננים להעביר אותה למשרדים חדשים? עוברים לעיר חדשה לצורך לימודים או עבודה? כך או כך, יהיה עליכם להשלים מספר משימות, כאשר המרכזית שבהן היא הובלת הרכוש למקום מבטחים. בהתאם, צוות המובילים של הובלות תיק תק ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בפתיחת דף חדש במסע שלכם.

חברת הובלות בצפון: שלב אחר שלב

מעבר לדירה חדשה הוא שלב מפחיד ומרגש כאחד: בין אם רק עכשיו אתם יוצאים מבית ההורים ובין אם מדובר בסיום שכירות של הדירה הנוכחית, מעבר לכתובת חדשה נושא עמו הרבה תקוות. הרי נאמר כבר שמשנה מקום משנה מזל – לא כך? במקביל, וכדי להקל על תהליך המעבר, עליכם לבצע מספר פעולות בטרם תעברו למחוז חפצכם. אחת מפעולות אלו היא שיתוף פעולה עם חברת הובלות.

בטרם תפנו אל המובילים, מומלץ לתכנן היטב את האריזה:

  • אלו חפצים תרצו לקחת אתכם לדירה החדשה? האם אתם מעדיפים ריהוט מסוים על פני אחר? אולי מדובר בהזדמנות פז להיפטר מביגוד שאינכם לובשים יותר? כך או כך, וכדי להקל על תהליך האריזה וההובלה עצמה, מומלץ להשלים שלב הכרחי זה.
  • תכננו את תהליך האריזה היטב, כך תשאירו לעצמכם זמן לשינויים או להפתעות. במילים אחרות, תתחילו לארוז את החפצים לפי הסדר הנוח ביותר עבורכם – תוך שאתם לוקחים בחשבון את לוחות הזמנים השונים לצורך המעבר.
  • במקביל, יהיה עליכם לפנות אל המובילים. בעת שיחה זו, עליכם לקבוע את זמני ההובלה, את הכתובת אליה תרצו להעביר את החפצים וכמובן – לברר את המחיר עבור מלאכת ההובלה.

סטנדרט עבודה משמעותי

הובלה איכותית ויעילה מתבססת על מספר פרמטרים: החל משמירה על טיב החפצים, עמידה בלוחות הזמנים לצד היבטים חשובים אחרים – צוות המובילים של חברת הובלות תיק תק עונים על כל הפרמטרים: אנו מתמחים בהובלות מכל הסוגים (כולל הובלת פסנתר), תוך הובלת צוותים בפריסה ארצית. נשמח לעמוד לרשותכם לכל בקשה ופניה הנוגעת להובלת דירות ומשרדים ואף אחסון חפצים.

חברת הובלות בצפון - תיק תק הובלות

 

Enter your keyword