הובלות בפרדס חנה

הובלות בפרדס חנה

מה כוללים שירותי הובלות בפרדס חנה? החל מהובלות משרדים ודירות, הובלה קטנה, הובלה עם מנוף ועוד – אנו, בחברת הובלות תיק תק, מתמחים בביצוע עבודות אלו והרבה מעבר לכך. רכשתם בית חדש ואתם מעוניינים להעביר את החפצים שלכם לכתובת החדשה? החוזה עומד להסתיים ואתם זקוקים לשירותי אחסון זמניים? כך או כך, אנו נתאים את שירותינו לצרכים שלכם.

 

הובלות בפרדס חנה: לסדר את המעבר

מעבר לכתובת חדשה הוא הרפתקה מרגשת: החל מבחירת החפצים שילוו אותנו במסע שלנו, אריזתם בקרטונים ועד שרותי אחסון – כדי להוביל את החפצים שלנו ליעדם, יש לתכנן זאת שלב אחר שלב.

השלב הראשון בעת התהליך כולל את אריזת החפצים השונים שברשותכם. מדובר בתהליך ראשוני אך קריטי במיוחד שכן לאורכו תוכלו להבין אילו מוצרים הם אכן חשובים ומאילו מומלץ להיפטר. לאחר מכן, יהיה עליכם לארוז את החפצים השונים בהתאם לחומר ממנו הם עשויים, הגודל שלהם לצד פרמטרים נוספים. לשם כך, יהיה עליכם לרכוש מוצרי אריזה איכותיים, עמידים ואיכותיים: החל מקרטוני אריזה, נייר סלוטייפ ונייר בועות – כדי לשמור על שלמותם של החפצים, יהיה עליכם לארוז אותם היטב.

כעת, יהיה עליכם להבין איזה סוג הובלה רלוונטי עבורכם. למה הכוונה? החל מהובלת דירה, הובלה קטנה או שמא מדובר בהובלה גדולה במיוחד – יהיה עליכם להחליט האם מדובר בהובלת תכולה מלאה של החדרים או שמא מדובר בהובלה של פריטים בודדים. כעת, על צוות ההובלה לנווט את ההובלה בפועל. האם מדובר בהובלת חפצים מקומה גבוהה בבניין? האם ישנם איסורי חנייה בקרבת מבנה המגורים? ומהו סדר העמסת החפצים הרצוי לתוך המשאית?

 

להשלים את הפרויקט כראוי

מעבר לדירה אחרת הוא פשוט בהרבה ממה שנדמה. למעשה, שיתוף פעולה הדוק עם חברת הובלות תיק תק יסייע לכם להשלים את הפרויקט במקצועיות וביעילות – כך שתוכלו לישון עוד היום בביתכם החדש. החל במיפוי השטח, תכנון ההובלה וביצועה בפועל,  צוות המובילים שלנו ייקח בחשבון כל היבט וישלים אותו באופן מושלם.

Related Posts

 

Enter your keyword