הובלות בדרום

הובלות בדרום

ישנם סוגים רבים של הובלות בדרום: החל מהובלות קטנות, הובלת דירה, הובלת משרד ואף הובלות גדולות ביותר. ברוב סוגי ההובלות בצפון, כמו בדרום, המובילים יעמיסו את החפצים השונים בקלילות אל תוך המשאית – תוך עלייה וירידה בגרם המדרגות או במעלית. עם זאת, מה קורה כאשר קשה לשאת את החפצים החוצה מחשש ליצירת נזקים בדירה? אנו, בחברת הובלות תיק תק, נסייע לכם להוציא חפצים אלו על ידי שימוש במנוף.

 

הובלות בדרום על ידי מנוף

מעוניינת להעביר את הרהיטים הישנים שלך לדירה של אחותך? מתכנן להעביר פריטים בודדים לדירת היחיד שלך? מדובר בהובלות קטנות ושגרתיות, אותן חברות הובלה מבצעות מדי יום ביומו. עם זאת, אין זה אומר שכל הובלה ניתן להוריד בנוחות ובאופן מסודר. גרים בבניין גבוה? זקוקים להובלה של ציוד רב? האם ישנו קושי להוביל את החפצים דרך גרם המדרגות או המעלית? צוות המובילים יקבע מאיזו נקודה מומלץ להכניס את זרוע המנוף ויעמיס עליו את החפצים הארוזים.

משום שפעולה בו היא מורכבת ויש לבצע אותה באופן בטיחותי, על צוות המובילים להחזיק ברישיונות ובביטוח המתאימים. רק כך הם יוכלו לבצע את המשימה – ובהצלחה. בנוסף, חשוב לציין כי גם על מפעיל המנוף להחזיק בידע, בהכשרה, בניסיון וברישיון הדרושים להשלמת העבודה.

 

יתרונות השימוש במנוף

הובלת החפצים באמצעות מנוף נושאת יתרונות רבים. ראשית, היא מסייעת רבות בסוגי הובלות בתל אביב רבים – ובגבהים שונים. כך, אם בעבר עבודות הובלה מסוימות לא היו אפשריות, כיום ניתן לבצע אותן ללא כל בעיה – בזכות המנוף. בנוסף, הובלה במנוף דורשת צוות מצומצם של עובדים, כאשר יש לאייש, בראש ובראשונה, את עמדת מפעיל המנוף. מעבר לכך, ניתן להשלים את ההובלה תוך מספר דקות בודדות – עובדה החוסכת רבות בזמנים.

כדי לייעל את תהליך ההובלה, מומלץ לפנות אל חברת הובלות תיק תק. אנו מתאימים את סוג ההובלה ללקוח, תוך שימוש בפתרונות ההובלה המתקדמים ביותר. במידה ויש צורך במנוף בעת תהליך העבודה, אנו נעזר בו במיומנות ובהבנה – תוך השלמת המשימה במקצועיות ובמחירים נוחים לכל כיס. נשמח לעמוד לרשותכם.

Related Posts

 

Enter your keyword