הובלה קטנה

אתם גרים לבד? עוברים לדירה ראשונה או דירת סטודנטים? מעוניינים להזיז פריט אחד יחיד וגדול במיוחד? הובלה קטנה היא פיתרון נפלא לכל מי שמחפש להעביר נפח תכולה לא רב. כל מי שזקוק לחברה המספקת את סוג הובלה זה, יודע שגם אם מדובר בחפץ אחד גדול וכבד כמו הובלת פסנתר או אפילו מספר ארגזים המכילים למשל ציוד רגיש, עליהם להיות משונעים למקום החדש בצורה חלקה, ללא סכנות, נזקים או ליקויי בטיחות.
הובלה קטנה היא הנישה הפחות נפוצה בעולם ההובלות, מפני שהיא לא נחשבת להובלה של בית שלם או משרד הדורשים לכל הפחות משאית גדולה ומתבצעת בעיקר עבור חפצים ופריטים מאוד מסוימים, או סך תכולה קטן יחסית. ההיערכות למועד ההובלה, אנשי הצוות וכמובן הביטוח – חייבים להתאים לסוג הובלות זה מכל הבחינות ולהתבצע על ידי חברה אמינה המעלה ומורידה את החפצים השבירים בזהירות ומסיעה את כל התכולה באופן בטוח באמצעות כבלי קשירה מתאימים.

הובלה קטנה – חשיבות גדולה!

אנשים רבים מעדיפים לחסוך את ההובלה על ידי ניוד של החפצים באופן אישי, דבר שפעמים רבות מייצר בעיות חדשות כמו נזקים לפנים הרכב או הגג ואף לא בצורה בטיחותית שעלולה לסכן נהגים או עוברי אורח אחרים. בנוסף קיים חשש גם לפגיעה ברכוש עצמו או לפציעות גוף בעת הרמה כבדה ונשיאת החפצים בדרך בלתי נכונה. אפילו אם אתם בכושר שיא, לא תאמינו עד כמה מסוכנת יכולה להיות הובלה של מזרון זוגי או מקרר במדרגות או על גג הרכב. רק טנדר מתאים או עגלה והמון מיומנות יובילו את החפצים שלכם בשלום אל היעד. אם אתם מבצעים הובלה קטנה בתוך העיר ובאופן עצמאי, היו ערוכים גם לתקלות בלתי צפויות כמו מקומות חניה קרובים, דוחות תנועה והוצאות עבור הציוד המשלים: ראצ’טים וגגון.
הובלות בתוך העיר או מחוצה לה ממש לא חייבות להיות יקרות, על אחת כמה וכמה כשמדובר בהובלה מסוג זה שנחשבת לזולה משמעותית. מעבר הדירה או העסק שלכם הוא בדרך כלל תהליך מהנה שאמור להתבצע בצורה חלקה ונעימה ככל האפשר. אל תתפשרו על הנוחות והבטיחות שלכם גם בנושא ההובלה ותנו למקצוענים לעשות עבורכם את העברת החפצים באופן אמין ואיכותי ללא פשרות.

הובלה קטנה במיוחד

 

Enter your keyword