הובלה עם מנוף

אתם ממוקמים בקומה גבוהה, בבעלותכם ריהוט מאסיבי שלא ניתן לשאת או שלא ניתן להוציא חפצים מסוימים מחשש לגרימת נזק לדירה? חברת תיק תק הובלות מציעה פיתרון מהיר ופשוט לבעיה על ידי ביצוע הובלה עם מנוף. מדובר בחלק בלתי נפרד מכל חלקי הציוד של חברת ההובלות והוא מסוגל להתמודד ביעילות עם כל קומה ובעיית גישה. למעשה, את כל התכולה שלכם ניתן להוריד מהדירה באמצעות המנוף, כולל משא כבד הן לדיירים והן לתעשיות או חברות.

חיסכון בזמן ומאמצים פיזיים מייסרים

לא בכל בניין או מצב ניתן לבצע הורדה מסודרת של רהיטים גדולים, מכשירים חשמליים וארונות דרך חדרי המדרגות או המעלית. לכן הובלה עם מנוף הופכת לטכניקת הובלה שימושית החוסכת זמן והתעסקות ידנית מפרכת עם הציוד. ביצוע הובלה באמצעות מנוף מתבצעת רק לאחר שהלקוח סיים לארוז ולערום את הציוד בדרך המאפשרת להעלות אותו אל ידית המנוף באופן בטיחותי. יש להפריד בין תכולה שבירה ולמיין ככל הניתן לפי גודל הארגזים וסוגי הרהיטים. לאחר מכן יבדוק צוות המובילים את השטח ויקבע מהיכן כדאי להכניס את זרוע המנוף, האם יש צורך לשימוש בעגורן (יעמיס ישירות את הציוד מהבית למשאית) או להעלות במות הרמה. מדובר בפעולה שרק חברת הובלות וותיקה ומוכשרת לכך, בעלת רישיונות וביטוח מתאימים יכולה לבצע. חשוב מאוד לציין שגם המנוף מחייב שימצא עליו מפעיל עם רישיון תקף וניסיון ממושך.

דרושה לכם הובלה עם מנוף? חברת ההובלות כבר תדע בדיוק איזה מנופאי ומנוף להזמין

הובלה עם מנוף מוזמנת על ידי חברת ההובלות עצמה והיא האחראית הקובעת את סוג המנוף הדרוש, לפי ההיקף הפיזי והמשקל שמוטל על מנוף להרים. מנופים קלים מתאימים לרוב לדירות פרטיות ועסקים קטנים ולעומס של כ-300 קילו. המנופים הקלים יכולים להתנייד בזריזות רבה יותר אל מתחת לבית ולהתחיל בהעברת החפצים תוך זמן קצר, מבלי להותיר את הרחוב פקוק וחסום לטווח ארוך. הובלה הכוללת העברת ציוד כבד עבור עסקים גדולים, מפעלי תעשייה וחברות בעלות מכשור כבד יצטרכו להשתמש במנופים תעשייתיים – אלו שזרוע המנוף שלהם ממוקמת על גבי המשאית.
כל חברת הובלות טובה תמיד חייבת להיות מוכנה לכל צורך וסוג הובלה. על כן הובלה עם מנוף היא חלק בלתי נפרד מהחשיבה המוקדמת על כל צרכי הלקוח ועל שינוע החפצים שברשותו ללא גרימת נזקים או שברים, כל הדרך מהדירה הגבוהה ועד להגעה אל המקום החדש.

 

הובלה עם מנוף

Enter your keyword