אחסון דירה

אחסון דירה

אחסון דירה יעניק לכם את הפתרון היעיל ביותר בעת שהות ארוכה בחו”ל, עיכוב בכניסה לדירה חדשה או מצבים לא פשוטים אך זמניים אחרים. כאשר אתם פונים לחברה המציעה שירותי אחסון (למשל: חברת הובלות במרכז), יהיה עליכם לברר מספר פרטים חשובים: החל מרישיונות, ביטוח על התכולה, גודל שטחי האחסון ועוד – פרטים אלו ועוד יבטיחו כי החפצים שלכם ישמרו בשלמותם. אם גם אתם זקוקים לשירותי אחסון, מומלץ לפנות אל חברת הובלות תיק תק: השטחים שאנו מציעים הינם נקיים, יבשים ובגדלים שיתאימו לחפצים השונים שלכם.

 

אחסון דירה – מושפע מגורמים שונים

מדי יום ביומו אנו חווים שינויים מרגשים: החל ממעבר לדירה חדשה, שיפוצים בביתנו הפרטי ואף שהות חשובה וממושכת בחו”ל – אין ספק שמדובר בתחילתו של פרק חדש ומסעיר עבורנו. במצבים אלו, ייתכן ונדרש לאחסן את תכולת הדירה באופן זמני לפני שנזמין הובלה מחברת הובלות בצפון. במילים אחרות, וכאשר אנו מבינים כי לא נוכל להשתמש בכל הציוד שעומד לרשותנו, הפתרון היעיל הבא אליו נפנה הוא שירותי אחסון.

בעת החיפוש אחר חברה מקצועית המציעה שירותי אחסון, יהיה עלינו לשאול מספר שאלות חשובות:

  • רישיון – כדי לפתוח חברה המציעה שירותי אחסון, נדרשים רישיונות ואישורים ממגוון רחב של ארגונים. במילים אחרות, על חברה זו להציג בפניכם את רישיון העסק שלה כמו גם היתרי בנייה בתוקף. אישורים ורישיונות אלו הינם חשובים ביותר, משום שבמידה ונגרם נזק לתכולת הדירה – הביטוח שהחברה מציעה תקף.
  • מתקן האחסון – את מתקן האחסון אליו תעבירו את תכולת הדירה יש לבחור בהתבסס על מספר גורמים: שטח חלל האחסון, האם הוא יבש או שמא מופיעים בו כתמי רטיבות, האם הוא ממוקם קרוב לדירתכם לצד היבטים חשובים אחרים.

 

שירותי אחסון מתקדמים

זקוקים לשירותי אחסון דירה? צרו קשר עוד היום עם חברת הובלות תיק תק: אנו מציעים זמינות גבוהה בשירותי האחסון, לצד ניסיון רב בתחום זה – תוך יחס אישי ואדיב ללקוחותינו. מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם משטחי האחסון שברשותנו.

Related Posts

 

Enter your keyword